Zurna Sohbet

  • 02 Mayıs 2019
  • 310 kez görüntülendi.
Zurna Sohbet

Yılların eskitemediği zurna sohbet odalarına hoş geldiniz . Zamanın tek kaliteli sohbet sitelerinden olan zurna chat artık eskisi gibi büyük olmamakla birlikte artık sohbet ortamlarında sohbet eden birilerini bulamazsınız. Yani kötülemek tabi ki yapmamak lazım ama gerçek olan bunlar yani . Ufak mekanların genelde sohbet üzerine prim yaptıklarını görebiliriz çünkü insanlar ufak yerleri tercih edip oralarda sohbet etmek istiyorlar. Yani büyük yerlerin büyük sıkıntıları olduğu için kimse sıkıntılı bir yerde durmak istememekte. Sonuçta insanlar stres atmak için chat mekanlarına girişler yapmaktalar. Gün içinde girenler ise zaten o gün işe gitmedikleri için vakitlerini evde geçirirken bir yandan da yeni insanlar tanımak yada sohbet edip kafa dağıtmak için giriş yapmaktalar. Zurna chat zamanının en büyük chat sitelerinden birisi idi . Hatta Türkiye de sohbet üzerine mekanlar yokken zurna bunu yapan sayılı sitelerden biridir. Bunun yanı sıra aidata vardı eski olarak. ama yurt dışı sitesi olduğu için Türkler tarafından çok fazla tercih edilmemişti. Bir çok Türkün tercihinden biride undernet sohbet siteleri idi. Zamanın çok büyük mekanlarından biri olan site yurt dışı bağlantılı bir şirketin bünyesinde kurulmuş olmaktadır. Şimdilerde ise eski gücü olmasa da yinede faaliyet göstermeye devam etmektedirler. Ayrıca sistemleri çok değişik olup şimdiki cs sistemleri gibi olmamakta. Türk chat sitelerinden eski bir kaçı ise mirturk,superonline,ekolay,sohbetnet gibi aklımıza gelmeyen 1-2 tane daha chat siteleri olmaktadır. Bunlar kendi alanlarında her zaman büyüklüğünü göstermiş olup bir çoğuda zamana yenik düşerek kapanmış olmaktadır. Halen ayakta duranlar ise kendilerini geliştirerek büyümeye devam ettiler.

Zurna Chat Odaları

Zurna aslında çok değişik bir kelime olarak karşımıza çıkmakta Anadolu da zurna demek çalgı demek anlamına gelmekle birlikte bir eğlence kültürü olarak ta bilinmekte. Sonuç’ta düğünlerde zurna çok fazlaca kullanılan bir enstürman Sanal platformlarda ise insanların arkadaş edinmelerini sağlayan sanal sohbet programı yada sitesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Anadolu’da birine zurna sohbet biliyor musun dersen direk o nedir der . sonuçta onların bildiği zurna eğlence amaçlı olmaktadır. Burada Anadolu da yaşayan vatandaşlarımızı rencide etmek değil sadece zurna’nın Türk halkının gözünde ki yerini göstermek amaçlı söylemekteyim. Ama gerçekten eğlence olarak kullanıldığında gerçekten çok eğlenceli halaylar oyunlar oynana bilecek bir müzik aleti olarak harika diyebiliriz. Aslında bizimde esinlenme kaynağımız eğlenceli bir yapıya sahip olan bu aleti bizde kanallarımız vasıtası ile gelen kişilere sunmaya yönelik çalışmalar yaptık ve yapmaya devam etmekteyiz. Açıkcası çalışmalar sonucu zurna sohbet kanallarını hizmete koyduk lakin farklı alternatifler üzerinde çalışmalarımız devam etmektedir.

zurna sohbet siteleri

Alternatif demişken tamamen zurna chat olan sitenin aynısı demeyelim de değişiklik yapılarak onun gibi çok farklı efektler doğrultusunda iyi sohbet vermek amaçı sağlanmıştır. sonuçta her şey gelen misafirlerimizin rahatlığı açısından önemli olmaktadır. Gelenin bir daha gelip sohbet ettiği bir olmayı ilke haline getirmiş olmaktayız. Yoksa gelenler bir kere gelip daha hiç gelmezlerse ne farklı kaldı ki bizim de diğer sitelerden farkımız . Yani farkımızı hissettirmek için misafirlerimize en iyi şekilde ağırlamak güler yüzlü hizmet ile saygı ve sevgi Çerçevesinde sohbetimiz yapmak olacaktır. Zurna’nın eski sahipleri sanal alemi bıraktıktan sonra başkalarına satarak iyi bir fiyata satarak farklı kişilerin alması ile biraz gerileme yaşadı lakin kısa sürede toparlayarak kendi farkını hissettirmeye başladı. Bir ara sohbetci sohbet odaları ile kapışmaya kalksa da sohbetci chat odalarını tahtından tabi ki de edemedi. Yani uzun süredir ilk sırada yer bir siteyi oradan indirmek biraz zor ve yürek işi olacaktır. Yani onları zorlamak ellerinizle kocaman dağı delmeye denemek gibi bir şey olmaktadır. Aslında en iyisi ufaktan sohbetin bol ve güzel olduğu bir mekan kurmak ve zamanla büyümeye gitmesidir. Çünkü alt yapıyı iyi oturttuğunuz sürece ister istemez büyüme yoluna gireceksiniz. Bizler de bu düzeni oturttuk ve büyümeye devam etmekteyiz. Eğer çok merak ediyorsanız hemen sohbet sitelerimize gelerek katılabilirsiniz. Bir Bakmışsınız yeni arkadaşlıklar edinmiş dostluklar kurmuş olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. gamze dedi ki:

    sohbetin akıcılığı seviyeli oluşu müthiş..
    sizlerde bizle bu keyifli sohbete dahil olun 🙂

BİR YORUM YAZ
sohbet,sohbet odaları ve sohbet siteleri olarak yeni arkadaşlıklar edinmenize yardımcı olmaktayız. Türkiye'nin en iyi chat sitesi olduğumuzu bilmenizi isteriz.