Üyeliksiz Sohbet

  • 08 Şubat 2019
  • 348 kez görüntülendi.
Üyeliksiz Sohbet

Merhabalar arkadaşlar. hoşgeldiniz. size bugun son günlerde bir cok kişinin şikayet ettikleri bir konu hakkında bilgi vermek istiyorum. Bir çoğumuz sanal platformları eğlenme amaçlı kullandıgımızı bilmekteyiz. Bu yüzden instagram gibi facebook gibi bir cok sosyal medya sitelerini tercih ediyoruz etmekteyiz. Bunların hepsi bir şekilde ücretsiz olduğunuda bilmekteyiz. Buraya kadar zaten bir sıkıntı olmamakta bunları her şekilde ücretisiz ve uzun uğraşlar sonucu üyelik gerektiren birşeyler değiller. Ama üye olmak içinde resimdir o bu bilgileri girmek gerektiginide bilmekteyiz. Sonucta istemekte. Sırf bunları yapmamızdaki amac bazılarının resim paylaşmak anı paylaşmak güzel hatıralarını paylaşmak digerlerinin amacı ise sohbet edip yeni insanlarla tanışmak. Erkeklerin coğu bayanlarla sohbet yapmak için zaten tercih ettikleri bir konu onda diyebilecegimiz bir şey yok. Ama gecen bir kardeşimiz geldi abi bu sıralar üyelik istemeden chat yapabilecegimiz bir ortam bir yer yok . Neden böyle üyelik istiyorlar neden bunları yapıyorlar gibi birşey söyledi ve bundan cok şikayetci oldugunu dile getirdi. Bunun önünü alamıyorlar mı illa üyelik mi gerekmekte biz belki bilgilerimizi girmeden konuşmak istiyoruz diyince haklı oldugunu düşündüm ve onun girip üyelik gerektiren yerlere baktıgımda bunun sadece üyelikten hariç tamamen para tuzagı oldugunuda gördüm. Belli bir şeyleri geçtikten sonra size mesaj atmanız için gold üyelik silver üyelik gibi bir cok secenek sunmakta ve bunlar ücretli düşünün.

üyeliksiz sohbet odaları

Şimdi bir genç bir öğrenci canı sıkılınca girmek istediğinde oturup birileri ile konuşmak istediğinde kendi nasıl cebinden cıkarıp bir para versin. Ayrıca bu sadece onun için olan birşey değil bu herkes için geçerli bir şeydir. Sonuçta insanların bir cok kez canları sıkkın olabilir içlerini boşaltmak isteyebilirler. Dost kazanmak isteyebilirler yada aşık olmak isteyebilirler. Bunu fırsata cevirmeye kalkmanın ne anlamı var ki kendi insanlarımız üzerinden rant elde etmek için bu tarz sohbet sitelerine hiç gerek yok. üyeliksiz chat yapabilecekleri ortamları olması lazım herkesin . Hiç bir şey gerektirmeden direk takma isim yazıp girebilecekleri bir yer mutlaka ve mutlaka olması lazım. Ve bu genç arkadaşımızı dinledigimizde onun isteklerine uygun bir kaç chat odaları siteleri söyledim. Ve girip baktıgında memnun kaldı. O yerlerden biride burası olmaktadır tabiki. Sizlerin de hiç düşünmeden girip takılabileceğiniz sanal platformlardan biri olduğumuzu aklınızdan cıkarmayınız sonucta herşey bedava hani pazarlarda derler ya herşey bedava herşey bedava diye işte o cinsten gercekten eğlenmek artık ücretsiz arkadaşlar oraya buraya para verip birşeyler yakalarım diye ümit etmek yerine gelin en kral muhabbeti bulursunuz burda zaten. Hadi bakalım buyrun gelin bekliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ
sohbet,sohbet odaları ve sohbet siteleri olarak yeni arkadaşlıklar edinmenize yardımcı olmaktayız. Türkiye'nin en iyi chat sitesi olduğumuzu bilmenizi isteriz.