Uber Sohbet

  • 20 Şubat 2019
  • 278 kez görüntülendi.
Uber Sohbet

Bugün ubercilerle yaptıgımız uber sohbet temalı konumuzu sizlerle paylaşacagım.

Bugun istanbul çağlayan adliyesinde bir çok aileyi ilgilendiren bir dava görüldü . Davanın içeriği taksicilerle ubercilerin arasında ki uber olmaması konusunda ki dava. Evet burada taksicilere hak vermek gerekir ama ubercilere de hak vermek gerekir . Sonuçta herkes kendi ekmeğinin peşinde ve onu yer buna kimsenin müdahile etmesine gerek yok açıkcası. Başkanımız reisimiz taksicileri savunarak ubere cezalar yaptırımlar getirmişti. Ama uber yasaklanmadan önce serbest olduğu için bir cok kişi yatırımlarını zamanında yapmışlardı. Bu yüzden bir çok kişi konu hakkında ne karar cıkacağına dair beklentiler içindeydi gün boyunca. Yaptığımız röportajlardan bazılarında ubercilerle sohbetlerimizde kendilerinin taksicilerden farkının daha lüks seyahat imkanı sağlamalarından taksiciler ile arasındaki olan farkı herkesin bildiğin ve ücret olarakta aynı tarife üzerinden yaptıklarını söylemekteler. Aslına bakarsanız bir çoğu haklı olarak görünmekte. Orda fotoğraflar ve halkla yaptığımız sohbetler sırasında bir cok taksicinin ubercilere karşı laf attıklarınıda kendimiz bizzat yaşadık. Bu yaşananları bir de taksilere binen vatandaşların yaşadıklarını eklerseniz bir nevi halkında haklı olduğu yanlar olmaktadır.

uber sohbet odaları

O an orda bulunan vatandaşlarımıza konu hakkında bilgi almalarında en büyük yardımlarının sohbet sitelerimizi takip etmelerinden geçtiğini söyledik. Ubercilerin genelde sohbet odalarımızı ziyaret ederek birbirleri ile chat yapmalarını sağlamakla birlikte nerelerde yakalanma risklerinin olduğunu kendilerine o an itibari ile sitede olan uberci arkadaşlarından ögrenmekteler. Bu sayede polise yakalanma risklerini en aza indirmiş olmaktadırlar. Taksiciler ise tamamen bu davaya tepki bir şekilde eylem gercekleştirmekteler. Uberin kendi ekmeklerine kan doğradığına inanmaktalar. Ama yabancı turistlerin tercihi taksiciler olmamakta. Çünki çoğu taksici yabancı turistleri dolandırmaktalar. Götürdükleri yabancı turistlerin taksimetre fiyatından daha fazla ücret talep etmeleri ve onları dolandırmaları ayrı bir konu ayrıca onlara sarkıntılık etmeleri ayrı bir konu. Yani taksiciler olarak kendi içindeki pislikleri cürük kişileri temizlemedikleri sürece halkında tepkisini devamlı kendi üstlerine cekmeye devam edicekleri aşikardır. Bundan dolayı devletinde taksicilere karşı yasa cıkararak zorunlu olacak kurallar cercevesinde onlarıda denetlemeleri gerekmektedir. Umarım konumuzu faydalı bulmuştursunuz saygılar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
sohbet,sohbet odaları ve sohbet siteleri olarak yeni arkadaşlıklar edinmenize yardımcı olmaktayız. Türkiye'nin en iyi chat sitesi olduğumuzu bilmenizi isteriz.