Tekirdağ Sohbet

  • 05 Mart 2019
  • 264 kez görüntülendi.
Tekirdağ Sohbet

Güzel yurdumun güzel insanı olan Tekirdağ sohbet odalarına hoş geldiniz. Tekirdağ dendiği zaman ilk akla gelen konuşma şiveleri , köfteleri , rakısı ve güzel Tekirdağ Chat odaları gelmektedir. Marmara bölgesinin en güzide illerinden biri olan Tekirdağ ülkemizin Yunanistan ve Bulgaristan’a sınırı olan ilimizdir. Bölgede genelde batı Trakya dan göç etmiş vatandaşlarımız bulunmaktadır. Konuşma şiveleri ülkemizde çok sevildiği için bu yörenin halkı ülkemizdeki vatandaşlarımız için çok sevilmekte. Özellikle eğlenceli yapılarından dolayı düğünlerde olsun şenliklerde olsun çoğu zaman eğlenceli bir halk olarak görebilmekteyiz. Tekirdağ ülkemizde 2 tarafı denize bakan 6 ilimizden biri olarak bilinmektedir. Karadeniz’e ve Marmara denizine kıyısı olan ilde balıkçılık ve ay çiçeği yetiştiriciliği önemli rol oynamaktadır. Tekirdağ iline bağlı 11 ilçe bulunmaktadır. Bölge yazları çok kurak kışları ise soğuk geçmektedir. Özellikle kış aylarında ki karlı havaların İstanbul’un üzerine gelmesi genellikle Trakya tarafından olmaktadır. İnsanları ise çok sempatik bir yapıya sahiptir. Çok rahatlıkla herhangi bir yere gittiğinizde girip oturup sohbet edebileceğiniz bir çok insanla karşılaşa bilirsiniz. Genelde göçmen olduğu için halk arasında farklı diller kullananlar olmaktadır. Arnavutça , Bulgarca , Boşnakça gibi bir çok dili kullanan köy halkı bulunmakta. Eğer çok merak ettiğiniz yerleri varsa özellikle tavsiye etmekte olduğum saray ilçesine bağlı kastro kamp alanına gitmenizi öneririm. Yaz aylarında denize girilecek yerlerin başında gelmektedir. Hem doğası ile hemde uzun sahil imkanı ile denize girilecek yerlerden biri olarak gösterilmektedir.

Tekirdağ Chat Odaları

Yukarıda belirttiğimiz gibi Tekirdağ sohbet siteleri artık Tekirdağlı vatandaşlarımızın beğenisine sunulmuştur. Onlarında bir arada olup chat yapabilecekleri bir sohbet odaları var artık. Kendi köylerinden kendi illerinden haberleri bire bir canlı olarak almak istediklerinde girip sorabilecekleri yer var artık . Ayrıca akrabalarını buraya davet ederek ücretsiz bir şekilde onlarla sohbet edip rahatlıkla daha detaylı bilgi alabilmekteler. Ayrıca sadece bilgisayar yada tabletlerden değil cep telefonlarından bile sohbet sitelerimize giriş yaparak katıla bilmekteler. Şunu indir bunu indir derdi olmadan direk siteye girecekler ve gerekli talimatları izleyerek üyelik’siz ücretsiz bir şekilde hemen odalara dahil olabilirler. Her şeyin bu kadar basit olduğu sohbet ortamlarına neden gelmesinler ki değil mi ? Seçimler yaklaşıyor mesela geleceksiniz ve köyünüzdeki mahallenizdeki adayları öğrenerek neler olduğunu neler bittiğini bileceksiniz. Bu kadar havalı bir Tekirdağ chat siteleri varken diğerlerine takılmak ne hacet değil mi ? hadi herkes burada iken sen neredesin ?

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ
sohbet,sohbet odaları ve sohbet siteleri olarak yeni arkadaşlıklar edinmenize yardımcı olmaktayız. Türkiye'nin en iyi chat sitesi olduğumuzu bilmenizi isteriz.