Sohbet Et

  • 14 Şubat 2019
  • 330 kez görüntülendi.
Sohbet Et

Bugün ki makalemiz sohbet etmek üzerine . Aslında bunun üzerine daha önceki sohbet siteleri konularında işlemiştik . Ama bugün yinede bazı konular hakkında bilgiler vermek isterim. Yeni ara yüzümüzle sizlerin beğenisine sunduk. Sitemize giriş yaparak yeni olan herşeyi cok rahatlıkla görebilmektesiniz. Ayrıca yeni yönetim şemasını irc sunuclarımıza girdiğinizde görebileceksiniz. Yeni motd biraz kalabalık olsada cok güzel işlere imza atmış ekibimizi sizlere tanıtmakta fayda gördük. Onlarında emeklerinin sayesinde güzel yerlere geldiğimiz sohbet platformlarında artık daha ileriye dönük hamleler yapacağız. Bir proje üzerinde ekibimiz çok ciddiyetli bir şekilde devam etmekteler. Bu projeler kapsamında daha fazla kişiye hitap ediceğimiz ummaktayız. Ayrıca bununla birlikte çok kalabalık olacağı için Farklı kanallar açmaya başladık . Eskiden büyük yerlerde kanal sahibi olmak için çok büyük uğraşlar verilmekteydi. Mesela undernet sunucusunu baz alalım. Uluslararası chat sitesi olarak görmekteyiz . Önceden burada kanal açmak için nickin kayıtlı olması gerekmekte ayrıca eski kayıtlı nickli arkadaşlarınızdan nicklerini kullanarak cservice sitesine girip onların onaylamasını sağlamaktaydınız. Bu 10 kişiden olmuşmakta bu 10 kişide onay verdiği taktirde kanalızın acılmasına bir sıkıntı olmamakta idi. En ufak hata da ise tekrar başa dönülmekte idi. X komutlu bot olduğu için ve sistemin şu an ki cs sistemi olmadığı için herşeyin web siteleri üzerinden yapılması sağlanmaktaydı. Evet biraz saçma gelmekteydi ve zor olmaktaydı ama öyle bir sohbet sitesi düşünün ki 2000 – 3000 kişi aynı anda muhabbet ediyor . İşte böyle bir yerden bahsediyoruz ve kimsenin işinin kolay olmadığını söyleyebiliriz.

Sohbet Ediyoruz

İşte zamanında bu kadar zor olan herşeyin arasında bile zevk almasını bir şekilde becerebiliyorduk sanal platformlardan. Sonucta kanal açmakla uğraşacaktınız yoksa sohbet etmeklemi bu kadar işin arasında tabiki hepsi zor gözükmekte idi. Ayrıca aklıma şimdi geldi kanalı almak için kanalda op olmanız şarttı. Yani sizden önce başka biri gelip kanalda op ise onu cıkmasını bekliyorsunuz ve op oluyorsunuz işte bu kadar zor bir durumda idi herşey. Ama şimdilerde ise böylemi sitediğiniz chat sitesine gidip ben bu kanalı istiyorum dediğiniz de hemen yaparlar. Tabi bazılarını bunları kabul etmemekte . Normalde global kanallardan hariç kanal açmanın yasak olduğunu bildirmekteler yada komutla birlikte global kanallardan başkasına giriş sağlayamamaktasınız. Son yıllarda cok rahat sistemler sayesinde bu işler artık dahada basite indirgendi . Neyse İşte eskiden böyle mekanlarda sohbet etmek için elimizden geleni yapmaktaydık. Ve bu kadar basit , sade bir şekilde yapılamamaktaydı. Şimdilerde herkesin istekleri doğrultusunda herşeyin yapılabildiği dönemdeyiz artık. Bence bu dönemde basit olan herşeyi sizlerinde gelip rahatlıkla yapabileceğinizi umuyoruz. Bir kerede olsa denemekten bir şey olmaz aksine çok şey kazanırsınız ne gibimi arkadaş ortamları gibi dostluklar gibi belkide aşklar gibi. Hadi sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız tıklayın gelin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
BİR YORUM YAZ
sohbet,sohbet odaları ve sohbet siteleri olarak yeni arkadaşlıklar edinmenize yardımcı olmaktayız. Türkiye'nin en iyi chat sitesi olduğumuzu bilmenizi isteriz.