Şehir Sohbet Odaları

 • 07 Mayıs 2019
 • 301 kez görüntülendi.
Şehir Sohbet Odaları

Şehir sohbet odalarına hoş geldiniz. şehir sohbet odaları dünyanın her tarafında olan önemli şehirlerin chat odaları olma özelliğine sahiptir. Tabi ki Türkiye de tüm şehirlerin sohbet odaları olurken dünya şehirleri olarak’ta önemli ülkelerin başkentlerinin sohbet odalarını açtık . Bunu yapmamızda ki amaç ise o şehirlerde bulunan insanların birbirlerini tanımaları amaçlamaktır. Ayrıca kendi şehrinde ki kültürel gezilecek yerler yada yemek gibi yapılabilecek sosyal aktivite konusunda birbirlerinden yardım almak amaçlı olmaktadır. Dünya şehirlerine baktığımızda neler yapılması gerektiğini nasıl olduğunu sizlere belirttik Türkiye için ise kendi memleketinizin odasında takılarak kendi yörenize ait bilgiler verebilmek amaçlı olmaktadır. Örneğin Yurt dışında yaşayan bir kişi sizin ilinizi merak etmiş ve İnternetten bilgiler toplamaya çalışıyor ama yeterli olmuyor ise hemen sohbet sitelerimize gelerek sizlerin şehrinizle alakalı chat odalarına girerek sizlerle sohbet ederek bilgi alabilmekte bir bakıma kültür bilgileri üzerine alış veriş yapmaktasınız. Bu sayede hem ülkenize turist çekmiş olur hemde kendi şehrinize turist çekmiş olursunuz. Bu tarz bilgileri vermek sizlerin ve bizlerin açısından önemli olmaktadır. Ayrıca yabancı diliniz geliştirmek adına burada yabancılarla sohbet edebilirsiniz . Onlarla yapabileceğiniz sohbetler sizin yabancı dil seviyenizi bir üst seviyeye çıkarmaya yardımcı olmakta. Yani çok az bir yabancı dil biliyorsanız ve bunu geliştirmek istiyorsanız chat odalarımız tam sizin için ideal olmaktadır. Ülkemizin önemli 3-5 şehri bulunmakta. Gelenlerin zaten bir çoğu bu şehirlerin kanallarına gelerek buradan arkadaş bulmaya çalışmaktalar. Ama sizlerde Türk olmanıza rağman dünyanın en büyük şehirlerinin olduğu chat odalarına giderek orada bulunan yabancılarla konuşma imkanı bulabilirsiniz. Yani sadece sizlerin şehirlerinizin kanalına gelip konuşmalarını beklemek yerine sizlerde onların şehirlerinin kanallarına giderek bilgi sahibi olabilme imkanınız olmaktadır. Herhangi bir yasaklama gerektirmeden rahat bir şekilde chat yapabilme özelliğine sahip olmaktadır.

 

Şehir Sohbet Siteleri

Şehir chat siteleri yukarıda belirttiğimiz özelliklerin de olduğu gibi bunların yanında alternatif sohbet kanalları da tabi ki bulunmaktadır. Kişi şahsi kanal açmak istediğinde mutlaka yönetimden bir arkadaşımıza danışarak uygun görültüğü taktirde özel bir kanal verilmektedir. Bazı kanallarımız ücrete tabi olmaktadır. Yani gerekli duyulduğu taktirde ücreti ödenerek özel bir sohbet kanalı açma yetkisine sahip olabilirsiniz. Bununla ilgili bilgiler sohbet sunucusuna girişte sizlere mesaj olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Ayrıca konumuza döndüğümüz de ise şehirlerle ilgili sohbet çok fazla olduğundan hepsine ayrı ayrı bir konu açmaya gerek duymamaktayız. Zaten bazı şehirlerimizin sohbet üzerine makaleleri olurken sizlerde kendi memleketiniz hakkında bilgiler vermek , makaleler yazmak konular iletmek isterseniz bizimle irtibat halinde olmanız neticesinde sizlerinde kendi şehirlerinizin tanıtımını burada sizin tarafınızdan yayınlandığını belirterek yayınlama yapabiliriz. Her zaman biz bir adım daha ileriye götürmek için neler yapabiliriz düşüncesinde olduğumuz için daha çok misafirlerimize nasıl yardımcı olabiliriz mantığı ile hareket etmekteyiz. Yani bu projeyi geliştirirken de sizlerin düşünceleri doğrultusunda geliştirdiğimizi istek ve arzularınıza göre hareket ettiğimizi belirtmek isteriz. Sizlerin dünyada ki diğer insanlarla sohbet chat yapmak istediğinizi bildiğimiz için artık dünya geneline hitap eden bir chat kanalları bulunmaktadır. Bu tarz odalar hiç kimseye nasip olmaz yani daha doğrusu artık Türkiye de ki sunucular genelde Türklere ağırlık verdiği için yabancılara ağırlık vermemesinden ötürü bu kitlede açık oluşmuştu bizlerde bu açığı kapatmak adına şehirler chat odaları sistemini hizmete koyduk. Umarım ne kısa sürede güzel işler yaptığımızın meyvesini alır en güzel arkadaşlıklar kurmak için her zaman sizleri bünyemizde toplanmanızı bekleriz. Sohbet alemlerinin en iyi chat kanallarında olduğunuzu unutmayın ve keyifli sohbetler dileriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. I love it when people get together and share thoughts.
  Great blog, continue the good work! htt

 2. When I originally commented I clicked the “Notify me when new comments are added” checkbox and now each time a
  comment is added I get several emails with
  the same comment. Is there any way you can remove people from that service?
  Cheers

 3. Keep this going please, great job!

BİR YORUM YAZ
sohbet,sohbet odaları ve sohbet siteleri olarak yeni arkadaşlıklar edinmenize yardımcı olmaktayız. Türkiye'nin en iyi chat sitesi olduğumuzu bilmenizi isteriz.