Koyu Sohbet

  • 14 Mayıs 2019
  • 175 kez görüntülendi.
Koyu Sohbet

Koyu Sohbet

Koyu sohbet olarak bildiğimiz şey aslında karşındaki kişi ile daha samimi  hararetli sohbet yapmak  demektir. Herkesin yapamayacağı şeydir koyu sohbet etmek. Herkesle olacak iş değildir. Sonuçta koyu sohbet etmesini bilen insanların muhabbetleri saatlerce sürebilmekte. Çok güzel tatlı dilleri vardır . Güzel sözler güzel kelimeler cümleler kurarak sizleri başınızdan alır başka yerlere sanki yaşıyormuş gibi his verir. Bunu yapabilen insanların etrafında bir çok kişi bulunmakta . Yani sevilen sayılan biri olduğunu sohbetinin çekildiği bilinir. Koyu sohbeti arkadaşlarımızla,dostlarımızla , sevgilimizle , ailemizle yapabilir. Ayrıca tanımadığımız insanlarla ile de yol da giderken bile yapabiliriz . Ama tabi ki konuşma hevesi olan insanlarla eğer bir insanın için sohbet etme gibi bir his yoksa zaten hiç konuşmaz ağzının ucu ile sizleri geçiştirmeye çalışır ki  öyle insanlardan uzak durmak lazım. Çıkarcı oldukları için istediklerinde konuşacakları için genelde bir şey lazım olduğunda yada bir şeye ihtiyaç duyduklarında sohbet etme istekleri gelecektir. Bu yüzden koyu sohbet güzel insanlarla yapılır.

Koyu chat

Koyu chat

 

Yukarıda ki resimden de görüldüğü üzere insanlar bu tarz yerlerde oturarak arkadaşları ile koyu sohbetler etmeye özen gösterirler. Artık siz düşünün ortamın güzelliğinden mi yoksa havanın o anki serin oluşundan mı yada o mekanın çaylarının güzel olmasından dolayımı acaba bilinmez ama o an ki sohbetler kadar güzel bir şey olmaz hayatımızda . Hiç bitmesin istediğimiz anlardan birini yaşamaktayız. Mesela ailenizle havalar ısındığı için piknik yapmaya gittiniz. Kalabalık bir aileniz var herkes bir yandan işlerini yapıyor biri mangal yapıyor biri salata yapıyor diğerleri sofrayı hazırlıyor çocuklar top oynuyor gibi ve o sırada herkes birbirine laf yetiştiriyor. O an herkes birbiri ile sohbet etmeye başlıyor ve uzaktan da olsa herkes sohbete dahil olmaya çalışıyor. Ne güzel aslında ailenizle koyu sohbetler içinde olmak. Daha sonrasında her şey hazırlanınca hep birlikte bir sofrada olmak yemek yerken bile sohbet etmek gülmek eğlenmek ne kadar mutluluk verecek şey değil mi. Bunu her sene yaz aylarında mutlaka yaşamak isteriz ki umarım bu yaz ayında da yaşarsınız.

Piknik Sohbetleri

Piknik Sohbetleri

 

Daha aklımıza ne gelir diyeceksiniz koyu sohbet yapmak için şöyle bir düşündüğümüzde siyasilerin ekran karşında birbirleri ile yaptıkları sohbetleri görebiliriz. Özellikle yabancı siyasi adamları ile yaptıkları sohbetler kameralara yansıyınca direk haber başlıklarında ‘koyu sohbet‘ yaptılar diye manşet olmaktalar. Aslında onların aralarında ki sohbet tamamen ülke meseleleri için yapılmaktadır. Yani herhangi gibi zevkten ötürü yaptıkları bir sohbet biçimi değildir. Tabi ki samimi gözükecekler sonuçta ülkelerini temsil ediyorlar ve milyonlarca insanın önünde gerçekleşmekte bu iyi görünmek zorunda kaldıkları için bu tarz pozlar vermekteler objektiflere . Ama gerçekten samimi olan siyasetçilerimizde bulunmaktadır. Mesela Binali yıldırım başkanımız elinden geldiğince halk ile iç içe olmaya özen göstermekte ve genelde halktan insanlarla sohbet etmekteler. Ayrıca çok fazlaca dönen en meşhur sohbeti ise çay,simit ve sohbet programında yapmış olduğu söyleşi olarak görülmekte. Orada vapurda bir sabah kahvaltısında yapmış olduğunu sohbeti herkes için güzel bir anı olmaktadır. Yaptıkları icraatları anlatırken orayı da biz yaptık demesi bir çok sosyal medya hesabında yayınlanmaktadır.

Binali yıldırım sohbet

Binali yıldırım sohbet

Genel olarak baktığımızda ise koyu sohbet gerçekten marifet isteyen bir iş olmaktadır. Biz kendi sunucumuz adına koyu sohbetin döndüğüne inanıyor’muyuz evet inanıyoruz . Gerçekten sohbet odalarımızda inanılmaz güzellikte sohbetler dönmekte. Hiç cinsel içerikli konuşma yok argo konuşma yok herkesin saygısı birbirine süper iken neden sohbet sitelerimizde koyu sohbet olmasın ki gecenin bilmem kaçına kadar dönen sohbetler var görüyoruz biliyoruz. Eğer ki çok merak ediyorsanız sizde gelin sohbet chat odalarımıza kendi gözünüzle yaptığımız sohbetleri görebilirsiniz. Koyu sohbetin tanımını herkes yapar ama onu uygulamaya geçirmeye gelince işte onu kimse yapamaz bizden başka. Biz o kadar iddalıyız ki kendimize o kadar çok güveniyoruz ki bu güveni de sohbet odalarımızda bulunan arkadaşlarımızdan alıyoruz. Gerçekten onlara inanıyoruz ve bizlerle birlikte yaptıkları sohbeti görüyoruz. Bir çoğu zaman sabahlara kadar uzayan koyu sohbetler gördüm. Bazıları o kadar çok abartıyor ki uyumak bile istemiyor sabaha kadar koyu chat yapmak istiyor . Ama her şeyin fazlası nasıl zararsa arkadaşlar fazla takılmanın da bünyeye zararı olmaktadır. İnsanın gözleri ekrana bakmaktan gerçekten ağrımaktadır. Hadi onu geçtik omuzları başı bile ağrımakta ve insanı çok ciddi şekilde asosyal yapmaktadır. Yani yeteri kadar bilgisayar başında chat sitelerimizde olmanız zaten yetecektir . Fazlasını yapılması sizin sağlığınız acısından  iyi olmamaktadır. Eğer sağlığınız bozulursa bir daha gelemezsiniz sitelerimize çünkü rahatsızlanmak demek devamlı yatmak dinlenmek demek ki bunu da bizler sizler adına hiç istemiyoruz. Elinizden geldiğince sitemizde evet bulunun ama fazlada abartmadan güzel sohbetler yaparak ve daha sonrasında ise uyku moduna geçerek direk ertesi güne zinde uyanın . Evet eğer sizlerde bir ders çıkarmak güzel koyu sohbetler yapmak isterseniz her zaman sizlere kapımız açık olmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
sohbet,sohbet odaları ve sohbet siteleri olarak yeni arkadaşlıklar edinmenize yardımcı olmaktayız. Türkiye'nin en iyi chat sitesi olduğumuzu bilmenizi isteriz.