Kalbim Sohbet

  • 20 Mayıs 2019
  • 311 kez görüntülendi.
Kalbim Sohbet

Kalbim sohbet 

Kalbim sohbet odalarına hoş geldiniz. Her zaman ki gibi kalbimizin güm güm diye attığı tek adres olan kalbim chat odaları bizlerle birlikte. Kalbimizin attığı zamanlarda aklımızdan hiç çıkaramadığımız anlar vardır  değil mi . İşte o anlardan biride sohbet odalarımızda olmanız ve bizlerle birlikte sohbet etmeniz olmakta. Kalbim chat odaları öyle bir yer ki herkesin kalbinin ilk gün ki gibi heyecanlı atmasını sağlaması herkesi bir arada tutması bundan kaynaklanmakta. Her zaman sohbet yapmayı geçin her zaman chat yapacaksınız diye bir şey yok ara sırada olsa gün içerisinde kalbimizin tek bir yer için attığı zamanlar yada birileri için attığı zamanlar olmuştur. Aslında tamda bu noktada bizleri aklınızdan geçirdiğinizi biliyoruz. Her daim kalbimizdeki yerini koruyan yazışmalı sohbetler gün geçtikçe güçlenmeye devam etmektedir. Ne güzeldir ki bizim için atan kalplerin olmasını hissetmek en büyük tesellimiz olmakta. Ayrıca gün içinde arkadaşlarınızı özlediğiniz biliyoruz. Ama her sabahın bir akşamı olduğu için güzel kalplerin attığı mekana gelmeniz bizi mutlu etmektedir.

 

Kalbim sohbet odaları

Kalbim sohbet odaları

Kalpten istenilen her şey emin olun olur. Rabbim herkesin gönlüne göre verdiğinden bizlerde istediğimizi almaktayız. İyi çalışma ile kalbim sohbet sitelerimiz her geçen gün kendini geliştirmeye yenilikler sunmaya devam ediyor. Kalbim fm radyoyu da bünyemize alarak yeni bir ekip oluşturduk radyomuzda. Kalbim chat siteleri gün geçmesin ki yeni bir şeyle sizlerin huzurunda olsun. Tabi ki çakmaları da olmaktadır. Çakma kalbim chat kanallarından kendiniz sakının çünkü gerçek sohbet odalarımız bizleriz. Bu sayede kendimiz gibi kalbi bizimle atan arkadaşlarımızla güzel arkadaşlıklar kuruyoruz. Her daim bir çok misafir arkadaşlarımızın bulunduğu kalbim sohbet odaları yeni yüzleri ile bir arada olmaktan oldukça mutlu. Kalbim muhabbet en yukarıda olduğunu herkese kanıtlamış bir sitedir. Bu doğrultuda yeni odalar açarak farkını hissettirmekte. Kalpten isteyin arkadaşlar her şeyi gerçekten isteyin ki istedikleriniz eninde sonunda gerçek olacaktır. Bizler durmadan istiyoruz sıkı çalışıyoruz karşılığınıda alıyoruz. Sağ olsun arkadaşlarımızın hiç biri bizleri yalnız bırakmıyor ve her zaman bizimle birlikteler. Kalp sohbet bir zamanlar bilinmiyordu ama şimdi kime sorsanız parmakla göstermekteler bizleri burada hem bizlerin hemde bizleri tercih eden bir çok insanın parmağı olduğunu bilmek bizleri çok mutlu etmekte.

 

Kalp sohbet

Kalp sohbet

 

Kalp chat odaları adından anlaşıldığı gibi kalbi pır pır atanların mekanı . Biz aşkı seviyoruz biz dostluğu seviyoruz biz arkadaşlığı seviyoruz. Sevgimiz her zaman en yukarıda olmaktadır. Bunu gelen arkadaşlarımızın bizlere vermiş olduğu cümlelerden anlayabiliyoruz. En kaliteli sohbetleri yaptığımız doğrudur . En iyi arkadaşlığı kurduğumuz eve doğrudur. Ama en içten kalbi atanlarında olduğu buda doğrudur. Seninde kalbin içten atıyor ve chat yapmak istiyorsa neden duruyorsun ki kalbi bizim için yada senin için atan insanların arasında bulun sende kalbinin götürdüğü yerde mutlu ol . Bu hayatta herkesin mutlu olması gerekiyor çünkü herkes inanın bunu hak ediyor. Hak etmeyen insan yoktur . Sadece sabretmesini bilmesi gerekir insan oğlunun . Ne demişler sabreden derviş muradına ermiş . İşte sizlerin ve bizlerin durumu da bu şekilde olmaktadır. Sabredin arkadaşlar allah sabredenlerle birliktedir. Bizlerde güzel dilekleriniz sohbetlerinizi bizimle bir çatı altında kalbim sohbet kanallarında atmasını temenni eder her daim sizleri aramızda görmekten mutluluk ve onur duyarız. Kalbim chat siteleri sizleri bekliyor sizler ne bekliyorsunuz hadi kalbinize engel olmayın ve direk sohbet kanallarımızın atmosferine kendinizi bırakın herkes buradayken sen nerdesin ?

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. gamze dedi ki:

    haydii sizlerde bizim aramizda ki yerinizi alın birlikte sohbetin tadina varalım 😊

BİR YORUM YAZ
sohbet,sohbet odaları ve sohbet siteleri olarak yeni arkadaşlıklar edinmenize yardımcı olmaktayız. Türkiye'nin en iyi chat sitesi olduğumuzu bilmenizi isteriz.