Doyumsuz Sohbet

  • 14 Mart 2019
  • 262 kez görüntülendi.
Doyumsuz Sohbet

Doyumsuz anların yaşandığı tek adres olan doyumsuz sohbet odalarına hoş geldiniz. Hayatımız boyunca yemek yerken,bir şeyler isterken hep bir fazlası olsun isteriz ve doyumsuzluk yaşarız. Bu doyumsuzluk bizleri bazen iyi bazende kötü olarak etkileyebilir. Bazıları ise sohbet sitelerine saldırı yaparak kendi egolarını doyurmaya endeksli oluyorlar. Ama bilmiyorlar ki yaptıkları gereksizce bir şey . Sonuçta bir insan kendini rezil etmek istediğinde bu denli rezil edebilir kötü düşünülebilir. Yani hiç gerek olmayan hareketler yaparak sırf egosunu doyurmak için yaptıkları onun ne denli karaktersiz biri olduğu anlamına gelir. Ayrıca doyumsuz olmak her kötülüğü tetikleyebilir de . Ama sohbet odalarımızda bu doyumsuzluk tamamen kural dışı doyumsuz olmak chat odalarında en iyi olan şeydir. Çünkü yeni insanlar tanımak için can atarsınız heyecanlı olursunuz bu sayede sizinle konuşan bir çok insan olur hareketli sempatik olduğunuz an ise herkes tarafından sevilen sayılan biri olma özelliğini elde edersiniz. Doyumsuz sohbet odalarımız da böyle bir yer işte hiç durmadan canlı canlı chat yapabilme özelliğine sahip her hali ile doyumsuzluk hissini sizden almakta. Bir insan gerçek hayatta ise doyumsuz olmamalıdır . Yanlış anlaşılmalara ifade edilebilir kendisi o bakımdan her şeyi ayarında yapmak ayarında bırakmak en mantıklı seçim olacaktır. Mesela şu an sitemize saldırılar gerçekleştiren bir arkadaşımız var ama çok saçma çünkü hiç bir şey yapamamakta bizdeki güvenlik botlarımız olaya müdahile ederek site girişlerine gelmeden engellemektedir. Bu sayede yapmış olduğu şey tamamen boşa olmakta. Ama arkadaşımız azmetmiş yaptıkça yapacağım demekte bizde hiç karışmadan ne yapmak istiyorsa bıraktık yapsın diye bakıyoruz. Yani aslında insanlara baskı kurup kendisinin istediği şeyleri yapmalarına zorlaması terbiyesizce ve saygısızca nitelendirebiliriz. Ortada bir emek varken bu emeğe saygısızlık eden bir insanla kimse muhatap olmak istememekte ki normalde de olunmaması gerekmekte. Eğer güvenlik botları sağlam ise yaptığı her saldırı boşa gider ve ilerleyen zamanlarda yapmaktan sıkılacağı ve ip numaraları biteceği için yapamayacaktır.

Doyumsuz Chat

Öncelikle sizlere yukarı da bir takım konuda bilgiler verdiğim gibi şimdi ise doyumsuz chat odalarının özelliklerinden bahsedeceğim . Her daim açık olan odalarımız gün boyunca bir çok insanı ağırlamaktadır. Bu sayede kişilerin gelip burada konuşmalarını sağlamak onların güvenli , huzurlu stressiz bir ortam yaratmak adına her daim hizmet vermekteyiz. Doyumsuz anların başladığı tek adres olma özelliğimizden en iyi sohbeti burada bulabileceğinizden hiç şüphemiz olmamakta. Ayrıca ellerimiz yazdıkça keyif alacağız keyif aldıkça doyumsuzluk isteğimiz daha çok artacak daha çok yazışma keyfi yaşayacağız bu sayede sizinde etrafınızda ki kişi sayısı dost sayısı bir anda artacaktır. Hem biz kazanacağız hem sizler kazanacaksınız . Doyumsuz chat için yapmanız gereken sitemizdeki giriş kısmına tıklayarak acılan pencereye nick girmeniz daha sonrada sisteme giriş demeniz olacaktır. Bu sayede sohbet odalarına aktarım sağlanacak bir çok kişi ile canlı canlı sohbet yapmış olacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
sohbet,sohbet odaları ve sohbet siteleri olarak yeni arkadaşlıklar edinmenize yardımcı olmaktayız. Türkiye'nin en iyi chat sitesi olduğumuzu bilmenizi isteriz.