Bol Sohbet

  • 18 Mayıs 2019
  • 246 kez görüntülendi.
Bol Sohbet

Bol Sohbet odaları sizlere kapılarını sonuna kadar açmaktadır. Bol sohbet sitelerimize hoş geldiniz. Bol bol sohbet yapmak için en keyifli yerlerden birisi olarak görülmektedir. Özellikle son zamanlarda yazışmalı sohbet üzerine verilen hizmetlerin en iyisi ve en bol chat ortamı olmasında sohbet sitelerimiz bunun başını Çekmektedir. Son zamanlarda sıralamalarda sıkıntı yaşasak bile gelen bir çok misafirimizin keyifli anlar geçirdiğin söyleyebiliriz. Bol chat yapmanın pratik yolu çok fazla global kanallar seviyesinde konuşmak konuştukça sizin çok iyi tanınmanız dan geçer . Her zaman farklı alternatif sohbetlerin konuşulduğu chat odalarımızda bol bol sohbet etmek için farklı kanallarda bulunmakta. Bolca sohbet yapmak için her şey bir tık uzaklıkta olmaktadır. Sonuçta bol bol chat yapmak her yiğidin harcı olarak görülmemektedir. Sohbet kanallarımızda çok fazla gevezelik yapanlar arasında yani konuşanlar arasında Boreas, yeşil , İboo , yohh gibi bir nickler gelmektedir. Bunların yanı sırasında sitelerimiz üzerinden gelen yeni arkadaşlarımızda sohbetlere katılmaktadırlar. Sohbetin bol olduğu yerde olaylar bitmez ama bunları da yola koyan admin ekibimiz bulunuyor.

Bol muhabbet

Bol muhabbet

Şu an itibari ile çok rahat söylemek isterim ki sohbet kanallarımızda 80 den fazla insanın bol bol sohbet yaptığını. Her birinin devamlı yazdığını düşünün ne kadar koyu bir sohbetin döndüğünü buradan anlayabilirsiniz. bol bol sohbet yapmak aslında marifettir. Genelde gerçek hayatta bolca sohbetler yaparız. Ama sanalda yapmak gerçekte yapmaktan daha kolay olmakta. Neden derseniz sonuçta tanımadığınız insanlarla konuşmaya çalışıyorsunuz ve saçmalama imkanınız bulunuyor . Saçmalasanız bile karşınızda ki insan sizi görmediği için hiç bir şey ifade etmiyor. Gerçekte yaparsanız emin olun yüz yüzü görüştüğünüz kişilerden saçmaladığınız için tepki alırsınız ki bu da sizin açınızdan iyi olmayacaktır. Her şeyin bir yolu yordamı vardır. Bin kere düşünüp bir kere söylemek veya yazmak en makul olanıdır. Bol bol sohbet ediliyor diye kanallarda saçma saçma şeyler yazmak tabi ki olacak iş değildir. Bu yüzden dikkat edilmesi gereken kurallardan biri konunun gidişatına göre düzgün cümleler kurarak konulara müdahil olmaktır. Bu sayede daha rahat bir şekilde anlaşır olursunuz

 

Bol Sohbet Sitesi

Bol Sohbet Sitesi

 

Kimi misafirlerimiz sessizliği çok sever yada özellerden birebir tanışmak istemektedirler. Ama bunu yapmaları tamamen hata yani bir insan önce kendini kanallarda tanıtmadığı sürece nasıl özelde birileri ile konuşabilir ki değil mi ? Yani öncelikle tanıtım kendisinin ne kadar karakterli bir olduğunu göstermesi gerekmekte. Bu benim şahsi düşüncem. Bu düşüncelerim sizlere saçma gelebilir ama paralı sitelerde bile tanışmak için öncelikle kişinin profiline girerek göz atarsınız bilgilerine göre yazma gereği duyarsınız. Tamam burada profil oluşturma gibi bir seçenek olmamaktadır . Bundan dolayı zaten ilk önce kanal genelinde yazışarak herkese kendinizi hatırlatmanız gerekmektedir. Bu şekilde düzgün arkadaşlıklar kurmaya başlayabilirsiniz. Aileniz arasında nasıl bol bol akşamları sohbet yapıyorsanız bizimde odalarımızda akşamları  gelen insanlar neticesinde bol bol sohbet dönmektedir. Bu sayede hiç bir zaman boş kalmayıp devamlı konu güncelleyen bir kanallarımız olmaktadır. Toplamda global sohbet kanalı olarak 3 tane barındırıyoruz. Bunların üçünde de sohbet dönmektedir. Sohbeti döndürmek için özel bir çaba sarf etmiyoruz çünkü bizi tercih eden arkadaşlarımız zaten konuya müdahil olarak gerekli sohbeti yapmaya çalışmaktalar. Şirkette mesela işleriniz bittiğinde arkadaşlarınızla oturup bol bol dedikodu yapıyorsunuzdur illaki neden bu dedikoduları sanal platformlar üzerinden canlı canlı yapmıyorsunuz . Yani hem kimse sizi görmek konuşurken hem kimse duymaz ayrıca yazışarak bir şeyler paylaşmak daha güvenli ve sır doludur. Sizlerden başka birinin görme gibi bir sorununuz olmayacağı için sizin açınızdan daha avantajlı görünmektedir. Bence bir kere bile olsa bol sohbet chat odalarımıza gelin ve deneyin emin olun çok memnun kalacaksınız ve etrafınızda ki insanlara da mutlaka önerilerde bulunacaksınız.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
sohbet,sohbet odaları ve sohbet siteleri olarak yeni arkadaşlıklar edinmenize yardımcı olmaktayız. Türkiye'nin en iyi chat sitesi olduğumuzu bilmenizi isteriz.