Bay Bayan Sohbet

  • 15 Şubat 2019
  • 248 kez görüntülendi.
Bay Bayan Sohbet

Bay bayan sohbet sitelerine hoşgeldiniz. Sizlerle bugün her iki cinsin aynı anda aynı şekilde yazıştıkları birbirini tanıma fırsatı buldukları sohbet odalarından bahsediceğim. Genelde zaten ayrım yapılmaksızın hep birlikte chat yapabilecekleri bir çok site bulunmaktadır. Lakin islami sitelerin bazılarında bu imkan verilmemektedir. Sanalda bile haremlik selamlık yaptıkları görülmektedir. Ama coğunda değil tabiki . Ama bu şekilde olması bile insanın tuhafına gitmiyormu sonucta karşında ki insanı görmüyorsun bile nedir yani sohbet etsen ne olcak etmesen ne olcak çok saçma şeyler yapılmakta. Yani birbirinin elini tutmadığın sürece görmediğin sürece ne olabilir ki değil mi ? Biraz zihniyet meselesinden bahsetmek gerek açıkcası insan kendini nasıl görüyorsa karşısındaki insanıda o şekilde görüğü için aslında kendisinde sıkıntının olduğunu anlayamamaktadır. Yani bir şey yaparken helede sanal alemde aslında çok fazla kasmaya gerek kalmamak gerek sonucta burası sanal ve insanlar eğlenmeye , gülmeye zevk almaya geliyorlar. O yüzden çok sıkıntılı durumlar yaratmamak lazım. İki üç satır sohbet edicek insanlar onuda ağızlarından burunlarından getirmemek lazım . Öyle olduğunda zaten 1 aya kalmaz kapatırsınız sitenizi kimse olmayacağı için. Bizim mesela o kadar cok alternatif kanallarımız var ki insanlar istediği gibi girip takılabilmekte. Sonucta kimseyi sıkmadan güzel bir şekilde ağırlayarak onların eğlenmesini sağlamak gerek . Baştan bu yana söylediğimiz vurguladığımız şeyler var . Bunlarda sohbet sunucusu içerisinde kurallar. Bunlara uyulduğu taktirde istediğiniz kadar ücretiz bir şekilde durabilmektesiniz.

bayanlarla arkadaş olmak

Özellikle bayanlarla arkadaşça sohbet kurmak istediğiniz de daha dikkatli olmanız gerekmektedir. Çok narin ve kırılgan olduklarından dolayı söyliyeceğiniz her söz onların alınmasına neden olabilir. Bunu ne siz nede biz isteriz. Bayanlar narindir bir çiçek gibi o yüzden elinizden geldiğince kibar olmaya özen gösterin. Ayrıca erkeklerle sohbet etmek isteyen kızlara şunu belirtmek isterim bir erkek konuşmak için sizinde konuşkan biri olup olmadığınızı anlamak ister eğer konuşkan sıcak kanlı biri iseniz erkekler de ellerinden geldiğince sizleri yakından tanımak için herşeyi yapacaklardır. Erkek fıtratında özellikle de sanala gelen erkeklerin yüzde 85 bayanlarla chat yapmak için tercih etmektedir. Lakin bir coğu dengesizce konuşmalar yaptıkca yada sıkıcı cevaplar sorular sordukça hiç bir şekilde arkadaşlık edinememektedir. Aslında bunun temel kaynağıda her iki tarafında cekinmesinden geçmekte sonucta birinden biri sorular sordukça karşısındaki yanıtladıkça yanıtlayan kişide ona sorular sorarak tanımak istemesi gerekmekte. Yoksa tek taraflı sorup cevap almak her iki kişininde sıkılmasına yol acıcaktır. Bu yüzden çok akıllı davranmak gerektiğini düşünmekteyim. Biraz olgun ve mantıklı olunduğu taktirde her iki tarafından bundan kazançlı olacağından eminim . Mesela şu an itibari ile sitemizde chat sunucumuzda 100 den fazla insan birbirini tanımak için sohbet etmekteler. Bunlardan bazılarıda global kanallarda konuşmaktalar. Yani bu kadar insanın olduğu yerde sizin olmamanız bence çok saçma olacaktır ve sizlerinde bizlere katılarak aramızda görmeyi çok istemekteyiz. Umarım en kısa sürede gelir ve güzel arkadaşlıklar kurarsınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ
sohbet,sohbet odaları ve sohbet siteleri olarak yeni arkadaşlıklar edinmenize yardımcı olmaktayız. Türkiye'nin en iyi chat sitesi olduğumuzu bilmenizi isteriz.