Avrupa Sohbet

  • 02 Şubat 2019
  • 345 kez görüntülendi.
Avrupa Sohbet

Hep bir tarafımız avrupa’ya dönük oldugumuzu bilmekteyiz. Her zaman bir avrupalılara özenme durumlarımız olmuştur . Buna istinaden ise bizi avrupa birliğinde bekletmeleri filan buda işin cabası olmuştur. Uzun yıllardır süre gelen avrupa birliğine girdik girecegiz gibi yalanlarla bizi yıllarca bekletti avrupalı ülkeler değil mi ? Peki biz ne yaptık her zaman beklemeye mahkum olduk. Ama son yıllarda ise avrupalıların bizlere özenmesi artık gün geçtikce artmaktadır. Bunun örnegini yaz ayları olduğunda avrupadan gelen bir sürü turistlerden anlayabilmekteyiz. Onlarla yaptığımız sohbetlerde türklerin ne kadar modern avrupaya yakın olduğunu söyleyip durmaktalar. Hatta kendi ülkelerinde ki hayat standartlarının üstünde bir standartların türkiyede olduğunu avrupa sohbet kısmından anlamaktayız.

Avrupa Sohbet Odaları

Yazları buraya gelen turistler gibi yılın her mevsiminden türkiyeye gelenler olmaktadır. Özelliklede saç ektirmek için gelenlerin sayısı bir hayli fazla olmakta. Bir cok ülkeden gelenlerin olmasına karşın özellikle arap ülkelerinden gelenler cok fazla olmakta. Sonucta türkiye yi bir avrupa ülkesi olarak gördükleri ve gelişmiş teknolojileri sayesinde kaliteli ameliyatların doktorların oldugunu bilmekteler. Avrupada yaptıracakları bir cok ameliyatı burada daha kalilteli ve ucuza bir şekilde yaptırmaları onlar içinde cok cazip olmaktadır. Ayrıca buraya sadece arap ülkelerinden değil avrupa ülkelerinden de gelen insanlar olmaktadır. Kendi ülkelerinde ki hayat pahalılığı onları türkiye de daha ucuza tedavi olmaya teşvik etmiştir. Tabi bu yabancılarla sınırlı olmamaktadır. Atatürk’ün söylemiş oldugu bir kelime ile buna örnek göstermek istersek ‘beni türk hekimlerine emanet edin’ sözü avrupada yaşayan türklerinde kendi memleketklerinde ki doktorlara tedavi olması onların daha güvenilirliği acısından önemli olmaktadır. Avrupa sohbet için de bir cok kez türkiyeden deneyenler olmuştur ama bu denli keyif veren bir yer olmamaktır . Hem burada bu şartlarda olan yurt dışında yaşayan insanları dinleyerek anlayabilirsiniz hayat standartlarının ne kadar zor olduğunu yurt dışı hayali kurmamak gerektiğini. İnanın memleketimizde herşey var ve herşeyi üretmek tamamen bizlerin elinde bu bakımdan elimizden geldiğince daha cok çalışıp daha cok üretip dışarıya bağımlı kalmamak. Güzel bir türkiye için hadi hepimiz el birliği ile çalışıp üretmeye…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
sohbet,sohbet odaları ve sohbet siteleri olarak yeni arkadaşlıklar edinmenize yardımcı olmaktayız. Türkiye'nin en iyi chat sitesi olduğumuzu bilmenizi isteriz.