Ankara Sohbet Odaları

  • 07 Şubat 2019
  • 289 kez görüntülendi.
Ankara Sohbet Odaları

Türkiyenin başkenti ankara sohbet sitelerine hoşgeldiniz.

Ankara ilinin vatanımız için ne kadar önemli bir yerine sahip olduğunu hepimiz iyi bilmekteyiz. Ankara başkentimiz olmakla birlikte türkiye büyük millet meclisi nin de bulunduğu türkiyemizin önemli insanlarının olduğu bir şehirdir. Ayrıca askeri olarakta genel kurmay başkanlığının merkezi olmakla birlikte bir cok siyasi kişilerin burada toplanıp kararların alındığı bir ilimizdir. Ankara bu kadar önemi olması milli mücadele yıllarından kaynaklanmaktadır.Ulu önder atatürk ankara yı türkiyenin merkezi haline getirmesindeki en büyük etken memleketin her toprağına hakim olunacak yer olarak belirlemesinden kaynaklanmaktadır. Bu bakımdan ankara türkiye cumhuriyetinin kuruluşundan bu yana kadar başkenti olarak bilinmektedir. Peki bu kadar önemli bir ilin sohbet odaları olmasa olurmu ? tabiki olmaz bu yüzden bizde ankara’ya özgü chat odalarını hizmete sunduk. Burada ankaranın her yerinden bir cok insan ağırlanmaktadır. Siyasi olsun askeri olsun doktor olsun avukat olsun her kesimden insanın tek bir çatı altında buluşup dostluklar kurabildiği tek mekan olarak göze batmaktadır. Ankara nın en önemli meydanlarından biri kızılay meydanıdır. Burası insanların birbirleriyle sözleşip buluştukları yer olarak bilinmekte.

Ankara Chat Siteleri

Ankara istanbuldan sonra en fazla nüfusa sahip olan illerden 2 cisi dir. Burada yaşamakta olan insanların genelde hayat standartları bir hayli iyidir. Bir cok kesim genelde asker yada bürokrat olmaktadır. Geri kalan kısım ise ya öğretmen ya doktor yada diger meslek gruplarından insanlardır. Onların kamu sohbet alanında birbirine yakınlık kurabilmesini sağlamak adına ise bu tarz gelişimler gösterdik. Ankaraya sınırı olan iller ise eskişehir, kayseri , sivas , konya ,nevşehir gibi bir cok ili kendisine sınır olarak barındırmaktadır. Aslında geçmişte ulu önder atatürk’ün ankarayı secmesinde ki neden ise işte bu olarak görebilmekteyiz. Sonucta her yer ile baglantısı olan türkiyenin çatısı olarak nitelendirebiliriz. Öyle ki kurtuluş savaşında buranın secilmesi hiç bir şekilde tesadüf değildir. Özellikle secilmiştir ki anadolu ve avrupa ile bağlantısı olması açısından cok büyük bir öneme sahiptir. Son yıllarda ise cumhurbaşkanımızın külliyesi ile çankaya köşkünün müzeleştirilmesi gelmektedir. Aslında cok mantıklı bir durum bu. Çankaya köşkü nün cok fazla büyük olmamasından dolayı cumhurbaşkanlığı külliyesinin yapılması buraya gelen devlet adamlarını cok iyi bir şekilde ağırlanması ayrıca burada yapılacak toplantıların gizliliği acısından büyük öneme sahiptir. Külliye türkiyenin ne kadar güçlü olduğunu göstermeyede bire bir kanıttır. Hep siyasetten bahsettik sanırım aslında burası tamamen arkadaşlık olarak bakılmakta ama burda genelde dostluklar kurulmaya yönelik olmaktadır. Bu bakımdan iyi bir dost cevrenizin olmasını istiyorsanız bizlerin arasına katılarak gerçekleştirebilirsiniz. Sizleride aramızda görmek bizlere büyük mutluluk verecektir .

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
sohbet,sohbet odaları ve sohbet siteleri olarak yeni arkadaşlıklar edinmenize yardımcı olmaktayız. Türkiye'nin en iyi chat sitesi olduğumuzu bilmenizi isteriz.