Ahlaklı Sohbet

  • 23 Haziran 2019
  • 175 kez görüntülendi.
Ahlaklı Sohbet

Ahlaklı sohbet etmek her yiğidin harcı olmamaktadır. Öyle ki reklam veren sohbet sitelerine bir bakınız. Oraya gelenlerin yarısından çoğu ilk defa sohbet platformlarında bulunmakta. Bundan dolayıda sohbet yapmak istedikleri konu genelde ahlak dışı sohbetler olmaktadır. Bunun önüne geçebilmek için ise ahlaksız kelimeleri yasaklayarak söylemlerine izin vermemektir. Tabi bu belli bir şeye kadar yapılabilir ama insanın zikri neyse niyeti de o düşünceden yola çıkarak düşünce yapısı kendisinin aile terbiyesini düzgün alması gibi bir çok faktörde sıralarsak kişinin ahlaklı sohbet yapabilecek özellikleri taşıması gerekiyor. Aksi taktirde biraz önce belirttiğimiz gibi düşünce yapıları çok farklı olmakta ve sohbet odalarında takılan bayanları rahatsız edebilmektedir. Bayanları diyorum çünkü hiç haz almadığım şekilde erkek arkadaşlarımızdan ahlak dışı sohbetler gelmektedir. Yoksa bayanlar genelde bu tarz muhabbetlerden kaçınmaktadır. Yani nadiren de olsa tabi ki çıkmakta ama erkekler kadar çok fazla ahlaksız sohbetler yapan olmamaktadır. Ayrıca yıllarını vermiş insanlar bile şeytana uyarak ahlak dışı sohbetler yapabilmekte bu aralar bizimde başımıza geldi böyle bir mevzu ve gerekeni yaptık arkadaş hakkında.

 

Ahlaksız Chat

Ahlaksız Chat

 

Sizlerinde başına sohbet sitelerinde ahlaksız sohbetler geçiyorsa bir bayan olarak hiç kimseye taviz vermeyin. Gerekli yetkili arkadaşa bildirin ve gereken işlerimi yapsın ahlaksız muhabbet yapan kişi hakkında. Ayrıca bu insanlara ne kadar tölerans verilirse her zaman daha fazlasını yaparak devam edeceklerdir. O yüzden bütün ekran görüntülerini alarak gerekli mercilere sohbet odaları olarak başvurulmaktadır. Biliyorsunuz siber suç diye bir şey var . Bu da siber suçlar kapsamına geldiği için ekran görüntüleri ile savcılığa başvurarak kişinin ip si üzerinden gerekli işlemler başlatılmaktadır. Bunu yapan arkadaşlarımız bulunmaktadır. Sunucumuzda güvenlik işleri ile sorumlu arkadaşlarımız ahlaksızca sohbet eden kişileri tespit edip kime yapıldı ise o kişiden yapılan konuşmaların ekran görüntülerini almalarını daha sonrasında güvenlikten sorumlu arkadaşa mail atarak gerekli idari işlemlerin yapılmasını sağlamaktadır. Yani sakın sohbet sitelerinden korkmayın . Hiç bir şey eskisi gibi kolay değil. Ve insanlar sizleri eskiden olduğu gibi rahatsız edememekte. Son yıllarda çıkan siber suçlar platformu kanunları sayesinde size hakaret eden insanları bile mahkemelere vermektesiniz.

 

Ahlaksız Sohbet Teklifleri

Ahlaksız Sohbet Teklifleri

Şu anda mesela o kadar güzel sohbetler dönüyor ki ahlaklı sohbetlerimiz çok güzel oluyor valla arkadaşlarımız sohbet kanallarında bulunan herkes çok ahlaklı bir şekilde sohbet etmenin ne demek olduğunu herkese göstermekteler şu an . Yani bir sohbet sunucusunun ahlaklı chat yapılabilmesi için gereken şey ahlaklı misafirlerdir. Girişlerde ahlaksız isimde gelenleri almadığımız dan dolayı normal isimde gelenler sohbet odalarında tanışarak kendilerini tanıtarak güzel sohbet ettiklerini gördüğümüzde bizleri mutlu etmektedirler. Ahlaklı olmak erdemliktir saygıdır aile terbiyesidir . Nitekim ve çok şükür sohbet sitelerimizde bulunan arkadaşlarımızın hepsinden çok memnunuz ve bizleri gururlandırıcı davranışları sayesinde daha ileri gitmekteyiz. Daha çok üstüne katarak sohbet odaların bünyesinde büyümeye gelişmeye geliştirmeye devam ediyoruz. İslami sohbet üzerine bile tasavvuf kanalı açarak sohbetler yapılmaktadır. Ahlaklı insanların allahtan korkan insanların hepsini bünyemizde barındırıyoruz . Ahlaklı edepli olmak çok önemlidir. Neyse arkadaşlar sizlerde bizlere katılarak ahlaklı chat odalarımızda güzel arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
sohbet,sohbet odaları ve sohbet siteleri olarak yeni arkadaşlıklar edinmenize yardımcı olmaktayız. Türkiye'nin en iyi chat sitesi olduğumuzu bilmenizi isteriz.