Yetişkin Sohbet

  • 26 Şubat 2019
  • 368 kez görüntülendi.
Yetişkin Sohbet

Hepinize selamlar . Yetişkinlerle sohbet odalarına hoş geldiniz. Yetişkin insanların da bir yerde sohbet ettiklerini biliyormuydunuz ? Özelliklede bizim sohbet odalarımızı seçmelerinde ki nedeni ise herkesle birlikte aynı anda tanışabilmeleri. Bu na istinaden kendi yaşıtlarına göre insanların olduğunu bilmeleri onlara daha bir gelme isteği katmaktadır. Herkesle sohbet edememektesiniz. Sonuçta yaşıtınız olmayan bir çok insan var ve sizden yaşça küçük insanlarla chat yapmak sizleri sıkabilir . Sıkıcı gelmesinde ki neden düşünce farklılığından kaynaklanıyor olmaktadır. Hayatımız da böyle olmaktadır her zaman kendinizden büyük kişilerle birlikte takılarak kendinizi olgun hissetmenizi sağlamakta . Sonuçta yaşanmış bir tecrübe olduğu için kendiniz deki eksik noktaları tespit ederek sizden büyük insanlarla takılıp bu açıkları bir şekilde kapatmak istemektesinizdir. Sizden büyük insanları seçmenizde ki faktör de bundan kaynaklanmaktadır. Her zaman gıpta ile baktığınız kişiler olmuştur hayatta. Onların sizden çokça büyük olmasından dolayı aralarına girememiş olmanız içinizde burukluk oluşturmaktadır. Ama burada böyle değil her yaştan insan olabilmektedir. Tek fark sizin isteyip karşınızdaki kişinin de istemesi ile olmaktadır. Bunu kabul ettirebilmek için biraz daha oturmuş bir düşünce yapısına sahip olmanızdır. Bunu da hayatınızda yapabilmeniz için bolca bir kitap okuyarak kendiniz geliştirmekle mümkün olmaktadır. Aslında bir nevi sınıf atlama da dene bilmektedir buna.

Yetişkin Chat

Şimdi bakıyoruz google üzerinde bir çok yetişkin sohbet siteleri bulunmakta . Bunlardan bir çoğu gerçek bir kanal vasfına sahip olmamaktadır. Ama olanlarda zaten ya üyelik içermekte yada ücret talep etmektedir. Bizde uğraşmak istemeyiz altı üstü muhabbet edeceğiz sonuçta. Bu kadar zor olmamalı konuşmak tanışmak bizde buna göre en basit ve sade şekilde size sizden yaş olarak büyük olan kişileri üyelik gerektirmeden ücret talep etmeden bunu sunmaktayız. Yani neden peki böyle bir şey yapıyorsunuz siz nasıl kazanıyorsunuz derseniz de biz sitemize gelen insanların tıklaması sonucunda google üzerinden ücret alıyoruz. önceden olduğu gibi adsense hesaplarımız üzerinden yapılan tıklamalar neticesinde bizde çarkımızı döndürüyoruz. Bu tamamen dediğim herkese vermiş olduğumuz insanların yeter ki tanışmalarına vesile amaçlı olarak yaptığımız bir şey yoksa çok fazla getirisi olan bir para almıyoruz. Sitemizin ihtiyaçlarını karşıladığından dolayı gelen ücretin bir çoğu yatırım amaçlı olmaktadır. Her şeyin bir maliyeti olduğu gibi buranın da alt yapısından , ortam sağlayacılarına , yönetimden , hediyelere kadar bir çok şey bu şekilde dönmektedir. İşte size en yalın ve sade bir şekilde anlatımda bulunduğumuzu gördünüz. Sizlerde destek olmak istiyorsanız çorbada benimde tuzum olsun diyorsan tıkla gel.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ
sohbet,sohbet odaları ve sohbet siteleri olarak yeni arkadaşlıklar edinmenize yardımcı olmaktayız. Türkiye'nin en iyi chat sitesi olduğumuzu bilmenizi isteriz.