Yazışmalı Sohbet

  • 19 Şubat 2019
  • 326 kez görüntülendi.
Yazışmalı Sohbet

Yazışmalı sohbetlerden sizlere Merhaba.Arkadaşlar sizlere bugün yazışmalı sohbet için farklı bir konu üzerinde bilgilendirme yapacağım. Son yıllarda yazılı sohbet ortamlarına dönüşlerin olduğunu az cok bilmektesinizdir. Önceden herkes zaten bu tarz alt yapılı sitelere girerek chat yapmaktaydılar. Ama teknoloji geliştikce kameralı ve sesli sohbetlere dönüldü ama anlaşılan herkes durumu anlamış olacak ki yeniden yazışmalıya dönmekteler. Peki neden mi yazılı chat yapmaya dönmekte herkes. Eğer merak ediyorsanız size şöyle aydınlatmak gerekir. Görüntülü sohbet yaparken karşınızdaki insana ne kadar güvenirseniz güvenin mutlaka aklınızda soru işaretleri olmaktadır. Cünki karşınızdaki kişi sizi gizli gizli video programları ile kayıt altına almaktadır. Daha sonralarında ise bunu size karşı kullanarak sizi zor durumda bıraktırmaktadır. Bu bakımdan güvensizlik ortamları oluşmaya başlamıştır. Bu güvensiz ortamların oluşmasından ötürü insanların tercihi yazışmalıya kaymakta. Sonucta karşınızdaki insanı bilmemektesiniz ve tanımamaktasınız. Ortamlara takıldıkca kendisi hakkında bilgi almaktasınız ve samimi olmaktasınız bu sayede biraz da olsa hal ve hareketlerinden ne kadar güvenli yada güvensiz olduğunu düşünebilirsiniz. Peki diyeceksiniz ki sesli olsa olmazmı evet olur ama ondaki sıkıntı ise kişi konuşmalarını farklı mecralara kaydırmaya başlamış olmasıdır. Karşımdaki zaten beni görmüyor bende onu görmüyorum ama sesli ile ona küfür hakaret yada farklı benzeri şeyler söyleyerek durumu farklı boyutlara cekebilmektedirler.

yazışmalı chat siteleri

İşte arkadaşlar yukarıda da izah ettiğim gibi bir çok şeyin döndüğü ortamlarda bulunuyorsunuz ama en güvenli olanı tamamen yazışmalı üzerine verilen sohbetler olmaktadır. Hem kendi eğlencenize bakarsınız hemde istediğiniz insanla konuşur zamanla birbirinizi tanımaya başlarsınız. Sonucta kimse zorla birşeyler yaptırmamakta kayıt altına almamaktadır. Bu herkes acısından daha iyi oldugu için bizde alt yapımızı bu tarz yaptık . Herkes için en iyisi ve güvenlisi bu oldugu için en mantıklı secenek olarak bunu gördüğümüz için sesli yada görüntülü seceneklerine girmedik . Aslında gerekte duymamaktayız. Böyle olması herkes acısından daha iyi olmaktadır. Bence sizlerde bir kerede olsa deneyin emin olun cok memnun kalacaksınız ortamlarımızdan.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ
sohbet,sohbet odaları ve sohbet siteleri olarak yeni arkadaşlıklar edinmenize yardımcı olmaktayız. Türkiye'nin en iyi chat sitesi olduğumuzu bilmenizi isteriz.