Yaz Sohbetleri

  • 21 Mayıs 2019
  • 193 kez görüntülendi.
Yaz Sohbetleri

Yaz Sohbetleri

Yaz sohbetleri diyoruz çünkü artık yaz geldi ve insanlar sohbet etmek istiyor. Yaz aylarında hayat bir başka oluyor. İnsanların kalbi bir başka atmakta oluyor. Heyecan veriyor yaz ayı herkese. Yazın gelmesini bekleyen o kadar çok insan var ki size anlatamam bu sene uzunca bir süre kış ayında idik . Havalar her daim soğuk idi bir türlü havalar ısınmadı . Ama son günler de havaların çok güzel oluşu ısınması bizleri kışlıklardan kurtarmasına yardımcı oldu . Baya bir zamandır kışlıklar ile etrafta dolaşır olmuştuk. İlk bahar geldi havalar ısınır derken yeniden soğuklar yüzünü göstermişti. Lakin yavaş yavaş ilk bahardan çıkıp yaz ayına girdiğimizi hisseder gibiyiz. Sonuçta havaların ısınmasını bir çoğumuz hissetmektedir. Tişörtlerimizi giymeye başladık . Kısa şortlar giymeye başladık gerçi akşamları ne kadar da olsa soğuk oluyor az bir şekilde ama yinede yazlıklarımızı giymemize engel olmuyor. Ayrıca yaz ayını sevmem de ki neden de insanların bir hayli heyecanlı olması sohbetleri bol olmasından kaynaklanıyor. Bir çok insan kendini evet sokaklara atarken bazıları da evlerinde kalabiliyor. Ama sokaklara çıkmaları onların chat yapmalarına engel olmamakta. Sonuçta sohbet sitelerimize mobil sohbet uygulamamız ile de giriş yapılabilmekte.

 

Yaz Sohbet

Yaz Sohbet

Yazın güzelliği bir başka olmakta. Türkiye’nin her yerinde yaz ayları başka bir güzel geçiyor . Evet ege tarafı yada Akdeniz tarafı daha güzel geçebilir tatil yöreleri ama gerçekten her bölgesinde güzel geçmekte. İnsanların birbirleri ile yaz akşamlarında sohbetler etmesi gülüp eğlenmeleri arkadaşlıkları komşuluk günlerinin yeniden canlanması tamamen yaz ayına bağlı olmakta. Soğuklar da herkes evinden dışarı çıkmıyor. Genelde evlerinde kalıyorlar. Ne misafirlik yapıyorlar nede çıkıp gezme yapıyorlar nedeni havaların soğuk olması bundan dolayı da insanın üstüne miskinlik çökmesi. Ama havalar ısınınca tamamen açılıp saçılıyoruz . Kalbimiz böyle bir anda pır pır  ediyor özellikle hafta sonu tatilimizde havanın güneşli olması bizleri hemen dışarı çıkmamıza teşvik etmektedir. Yani uzun süredir güneşe hasret kaldığımız zaman böyle oluyor sanırım. Ama dışarı çıktığımızda da çok para harcıyoruz evet . Bunun önüne geçmek içinde açıkçası pahalı yerler yerine deniz kenarlarına giderek gününüzü oralarda geçirmek . Oralarda çay fiyatları filan biraz daha makul olmaktadır. Tabi semtine göre de değişmektedir. Yani ne bilim bir Sarıyer de Ortaköy de filan içerseniz evet yüksek fiyat verirsiniz. Ama Beşiktaş gibi Eminönü gibi yerlerde içerseniz biraz daha makul olmaktadır. Yani evet Beşiktaş diyoruz filan kötü bir semt değil güzel bir semt ama her bütçeye hitap ettiği için o tarz yerlerde daha cazip fiyatlara yeme içme yerleri bulabilmek daha kolay . Ayrıca kalabalık olmasından da kaynaklanmakta tabi bu fiyatların durumu .

 

 

Yaz Chatleri

Yaz Chatleri

 

Size yukarıda biraz bahsettiğim gibi bizde yazlarında biraz durgunluk yaşamaktayız. Chat sitelerimiz yaz aylarında biraz durgun olmasına rağmen yinede bizleri yalnız bırakmayan devamlı gelen arkadaşlarımız sayesinde güzel yaz chat yapıyoruz. Yazın da bir çok arkadaşımız yanımızda olması bizleri mutlu ediyor tabi ama kış ayında gelen arkadaşlarımız da yaz aylarında gelse sohbet odalarımıza daha güzel ve renk katacaklardır. Ayrıca onlar için her zaman daha kolay girmelerini sağlamak adına cep telefonlarına uyumlu bir hale getirdik sitelerimizi. Diledikleri yerden istedikleri gibi bağlantı kurabilirler. İsterlerse tatil de isterlerse bahçede isterlerse dağ da yani İnternetlerinin çektiği her yerden sohbet sitelerimize giriş yapabilirler. Yaz aylarının tadını bu sayede hep birlikte çıkarmak çok güzel olacaktır. Diyeceksiniz ki 7/24 olacak değiliz evet bizde sizden devamlı olun demiyoruz ama günde yada bir gün ara ile sohbet chat odalarımıza gelerek bizlere katılabilirsiniz. Unutmayın kış  aylarında havaların soğuk olduğu aylarda hep beraberdik ve havalar soğuyunca yeniden birlikte olacağız . Birbirimizi unutmadan çok iyi ilişkiler yürüterek devam edeceğiz. Yaz sohbet odaları bu aylarda bile her zaman aramızda görmek ister . Bizlere katılın anı yaşayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
sohbet,sohbet odaları ve sohbet siteleri olarak yeni arkadaşlıklar edinmenize yardımcı olmaktayız. Türkiye'nin en iyi chat sitesi olduğumuzu bilmenizi isteriz.