Ünlülerle Sohbet

  • 12 Mayıs 2019
  • 185 kez görüntülendi.
Ünlülerle Sohbet

Ünlülerle Sohbet

Ünlülerle sohbet odaları diye bir başlık gördüğünüzde hadi canım ne ünlüsü ünlülerin burada ne işi var demeyin . Sonuçta onlarda etten kemikten yaratılmış insanlar. Ayrıca neden onlarda sohbet chat tarzı sohbet odalarında olmasınlar ki değil mi ? Belki de hayranları ile konuşmak sohbet etme imkanı yakalamak istiyorlar. Belki de hayranlarının onlar hakkında ki yorumlarını düşüncelerini öğrenmek istiyorlar değil mi ? Yani bu bağlamda her şey düşünülebilir. Ayrıca kimler geldi filan derseniz şimdiye kadar bir çok ünlü ismi sohbet sitelerimizde ağırladık ve onların bu özel gününe özel sohbet kanalı açarak hayranları ile buluşmalarını sağladık. Örnek vermek gerekirse diyeceğim ama isim vermek istemiyoruz. Bunlar tamamen bizde saklı kalmaktadır. Ayrıca rap müziğin ünlü isimlerinden pop müziğin isimlerine kadar bir çok insanı sohbet chat odalarımızda konuk ettik . Söyleşiler yaptık muhabbetler ettik arada bir bazıları uğrayarak gelip sohbet etmekteler. Güzel sohbetlerin döndüğü ortamlarımızda bir çok kullanıcı bu durumdan çok memnun olmaktadır.

 

Ünlülerle Chat

Ünlülerle Chat

Bizi devamlı takip edenlerin her gün mesajlarını görmekteyiz. Dedikleri en kısa sürede ne zaman başka ünlülerde gelecek mi gibi sorular sorulmakta. Sohbet etmek istediğimiz ünlü isimler var bunları getirebilir misiniz diye sorular sormaktalar. Yani o söyledikleri ünlü kişilerle mesaj attık ama geri dönüş olmadığından şu an herhangi bir sohbet seçeneği olarak düşünülmemekte. Ama biz tamamen fenomen olmuş kişileri şu an içinde sohbet kanallarımıza çağırıp bir gün ayırmalarını istemek için uğramaktayız. Bu sosyal medya fenomenlerini biliyorsunuz saymamıza gerek yok . Onlarla görüşmeler gerçekleştirip en kısa sürede onlarla ilgili bir sohbet platformu ortamı kurmak için çalışmalara başlamış bulunmaktayız. Merak edilen her şeyi geldiklerinde kendilerine soru cevap şeklinde sorduğunuz da güzel bir ortam olacağını düşünüyoruz. Ayrıca onlardan imzalı bir takım eşyalar isterseniz de o an içinde adres bilgileriniz alınarak sizlere kargo yolu ile yollanacaktır. Bunları da yapmaktayız. Ayrıca ünlülerin sizlere hediye amaçlı gönderilerin hiç biri ücretsiz kargo şeklinde sizlere gönderilecektir. Bunu belirlemek için kura yöntemi uygulanmaktadır.

 

ünlülerle muhabbet

ünlülerle muhabbet

Ünlülerin çoğu zaman kendilerinin vakti olmadığından dolayı sanal platformlara takılamıyorlar. Ama vakit bulduklarında ise kendilerine söyleşi sohbet için en güzel ortamların sohbet odalarımız olduğunu teklifini yaptığımızda bizleri kırmıyorlar çok sağ olsunlar . Bunları ayarlayan arkadaşlarımız çok büyük özveri içerisinde gece gündüz demeden sohbet kanallarımız için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Sizlerin huzurunda onlara teşekkürlerimizi borç biliriz. Herkes taşın altına elini koyuyor ve koymaya devam edece bir ekibe sahip olduğumuz için kendimizi şanslı hissetmekteyiz. Ünlülerle sohbet ederken dikkat edilmesi bir takım kurallar vardır. Bunlar kanal geneli kapatılarak konuşma süresince tek tek misafirlere artı verilir ve konuşma izni verilir. Ünlü kişiye sorusunu sorar ve cevap verildiği an artısı alınarak konuşma izni biter. Bu tek tek böyle devam eder yada sormak isteyen birileri varsa onlar belirlenir öyle yukarı alınarak söz hakkı verilir kendilerine. En adil olması gerektiği gibi kimsenin hakkı yenmeden devam edilir süremiz bitene kadar.

Ünlü sohbet

Ünlü sohbet

 

Evet arkadaşlar bu şekilde bir ünlü şahsiyetimiz konuk eder ve hayranları ile buluşmasını sağlarız. Ama kanal genelinde huzursuzluk yapanları takip edip hiç bir şekilde söz hakkı vermiyoruz bilgilerinize. Yoksa gerçekten sizler için verdiğimiz emeklerin sonunda yaptığınız saygısızlık bizleri ünlü kişiye karşı mahcup edebilir. O bakımdan çok dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca genelde televizyonlarda sohbet ettiklerini görürsünüz biliyoruz ama artık ortam İnternet ortamı olduğu için sanal alemde bile ünlü sanatçılarımız sohbet etmektedirler . Hayranları tarafından ne kadar sevildiğinin göstergesi olarak onları gün boyunca sohbet etmek için sorular sormak için bekleyen hayranları ile sohbet etmesi mutlu ettiğini bir çok ünlü kişilerden bizzat duyduk. Ve bu işi yapmamızda bizleri de tebrik ettiler. Çok güzel ortamlarımızın olduğu ünlü insanların bir çok insanla bir arada sohbet etmeleri açısından yaptığımız iş konusunda taktirlerini bizlere sundular. Bizde onların bizleri kırmadığını düşünerek onlara teşekkürlerimizi sunmaktayız. Davetimize icabet eden bütün ünlülerimizi saygı ile anıyoruz ve yeniden birlikte olmak dileği ile her zaman bekliyoruz diyoruz. Saygılar bizleri tercih ettiğiniz için.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
sohbet,sohbet odaları ve sohbet siteleri olarak yeni arkadaşlıklar edinmenize yardımcı olmaktayız. Türkiye'nin en iyi chat sitesi olduğumuzu bilmenizi isteriz.