Sohbet Sayfaları

  • 10 Şubat 2019
  • 402 kez görüntülendi.
Sohbet Sayfaları

Hayatımız da bazen sıkıntılı zamanlarımız olur herkesin başına gelmiştir illaki darlandığı gergin olduğu zamanlar işte bu zamanlarda ise kendimizi beyaz kagıtlı defterlerin satırlarına gömeriz kendimizi. Hemen yazmaya başlarız resmen defter ve kalem ile sohbet etmeye başlar gibi içimizdeki herşeyi yazmaya ve anlatmaya başlarız. Yazdıkca daha cok şeyler aklımzıda biriktiğini görürüz daha fazla daha fazla deriz. Onları satırlara döktüğümüz andan itibaren ise rahatlamaya kendimize gelmeye başlarız. Ama anlamadığımız şey ise ileride birgün bu yazdıklarımız karşımıza çıkıpte okuduğumuzda bütün yazdıgımız satırlara gülmeye başlarız ve ne saçma düşünceler içinde olduğumuzu görürüz. Acaba bir daha böyle şeyler yaparmıyız diye aklımızda soru işareti olur . Ama tabiki böyle saçma sapan yazıları satırlara dökmek yerine chat sitelerine girerek orda tanımadığınız insanlara anlatmak daha mantıklı olacaktır. Sonucta hiç bir şekilde ileride karşınıza gelmeyecek şekilde yazmış ve anlatmış oluyorsunuz. Bundan dolayı ne sizin nede başkasının eline geçmiş olur yani ayrıca karşınızda konuştuğunuz kişiyi tanımadığınız için belli bir süre sonra unutulur gider zaten sizede o anki rahatlama duygusu sarmış olur bedeninize. Hayatta beklentin nedir ne gibi amaçların var bunları bazen soruyoruz kendimize . Neler yapıyorum ve neler yapıcam ileride hayatım güzel olacak mı yoksa cok mu kötü olacak. Bir baltaya sap olabilecekmiyim olamıyacakmıyım. İşte bunları sormak yerine sadece belli bir hedefe odaklanmak sizin zaten o odaklandığınız hedefin ileride gerçekleşeceği anlamına gelir . Bir şeyi ne kadar arzular ve isterseniz emin olun o sizi öyle yada böyle bulacaktır sizin olacaktır. Hayattan ümitlerinizi kesmeden ilk gün ki taze ve berrak olduğu sürece rabbim size herşeyin en güzelini verecektir.

Sohbet Sayfa odaları

Yukarı da bahsetmek istediğim aslında hiç bir şeyden pes etmemektir. Pes etmek onu bırakmak vazgeçmek demektir. Ne alakası var derseniz sohbet odaları ile ilgil şöyleki bir chat sitesine girdiniz ve kimse sizinle konuşmak istemiyor. İşte pes etmeden kanal geneli kendinizi tanıtarak kişilerle tanışarak yavaş yavaş herkesi tanımaya başlıyacaksınız. Relax olucaksınız sıcak kanlı ve kasmıyacaksınız kendinizi. Cok fazla kasıntı olmak yanlız kalmak anlamına gelir ayrıca kimse kasıntı kişileri sevmemektedir. Sonucta sanal chat odaları eğlenmek , gülmek , makara yapmak gibi bir cok faaaliyetleri barındırmaktadır. Yoksa ne gerek var kendimizi kasalım öyle ağır abi yada abla olalım değilmi ? yani stres yapmaktan başka birşey olmaz sizin üstünüze oynamaya başlar herkes sonra ve sinirlendiğinizde ağzınızdan cıkacak olan kelimeleri secemeyip küfür içeren yada hakaret içeren kelimeler kullanırsanız atılmak uzaklaştırılmak zorunda kalırsınız. Buda hiç iyi olmayacak birşey dir. Bu bakımdan relax olmak eğlenceli davranmak daha mantıklı olacaktır. Buranın tadını zevkini aldığımız sürece hiç cıkmayacağımız akşam olduğunda devamlı girmek isteyeceğiniz aklınızdan hiç cıkmayacak güzel hatıralarla dolu eğlenceli zamanlarla dolu bir gün olarak hatırlyacaksınız. Sınırsızca yazabilmekte olduğunuzu bildirelim. Herhangi bir limit olmaksızın istediğiniz kişi ile yazışmakta özgürsünüz o yüzden rahat olun diyoruz zaten arkadaşlar. Hiç giriş yapmadıysanız bilmiyorsanız bence denemekte fayda var hesabı girin ve bir kere olsun hayatınızda delice şeyler yapın. Bence bekleme hadi katıl aramıza.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
BİR YORUM YAZ
sohbet,sohbet odaları ve sohbet siteleri olarak yeni arkadaşlıklar edinmenize yardımcı olmaktayız. Türkiye'nin en iyi chat sitesi olduğumuzu bilmenizi isteriz.