Sohbet Odası

  • 13 Şubat 2019
  • 373 kez görüntülendi.
Sohbet Odası

Yeniliklere hazırmıyım arkadaşlar. Sohbet odasında kimler var diyormusunuz ? Acıkcası şu an içinde 50 den fazla kullanıcı ile on numara sohbet dönmektedir odalarda. İnanmıyorsanız hemen girip bakabilirsinz kendi gözlerinizle . Şu sıralar cok revaçta olan aop sop gibi bir cok yetkili alımları yapılmaktadır. Sizde yararlanmak için giriş yaparak direk chat kanalına gelin ve yönetcilerimizle görüşmeye iletişim haline gecin. Sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaklarından hiç şüpheniz olmasın. Yeni arkadaşlar edinmeye özen gösteriyoruz cünki yenilikci insanlara açık bir site olduğumuzu söylemek isterim. Her zaman daha fazlasını istemekteyiz ki etrafımızda insan sayısı kullanıcı sayısı artması acısından. Hem artıkca daha güzel dostluklara gebe olmakta hemde gerekli görülen boş olan yönetim şemasında kendilerine yer bulmaktalar. Kanalda boreas nickli bir arkadaşımız var onla web seo üzerine sohbetler yapabilirsiniz. cok profesyonel olarak web ile alakalı bilgileri bulunmaktadır. Kendisi sitemizin hem kurucus hemde web seo sorumlusu olarak görev almaktadır. Uzun süredir profesyonel şekilde seo uygulaması yapmasından dolayı cokca fazla tanınmaktadır. Bir çok büyük sunuculardan kişileri tanıdığı için kendisine ziyaret fikir alışverişinde bulunmaya gelmekte olan bir cok insan bulunmaktadır. Bununla birlikte kodlama yapan arkadaşlarımız mı dersiniz help destek arkadaşlarımızmı dersiniz hepsini bulabilirsinz. Hangi departmanla ile alakalı iseniz onlarla calışmanız ve işinde tecrübeli olan arkadaşlarımızın size öğretmeleri cok zamanda almayacaktır. Ben bu işleri beceremem diye bakmayın inanın sizlere en ince ayrıntısına kadar bilgilendirerek sizin alanınızda profesyonel olmanıza yardımcı olacaklardır.

Sohbet yönetimi

Ben hiç birinde olmak istemiyorum user takılmak istiyorum ama yinede ögrenmek istiyorum diyorsanızda yinede sizlere bir şekilde yardımcı olunacaktır. Sizlere özel kanallar acarak bu kanallarda eğitimler verilecektir. Eğitimlerin sonunda zaten sizi tanıdığımızdan sizlere yine son kez teklif bulunulacaktır. Bu doğrultuda kabul ettiğiniz taktirde sizleri en alt kademeden başlayarak ilerki zamanlara yukarılara cıkarak saatler geçirmeye başlıyacaksınız. Chat odalarının amacı aslında sizlerin gününüzü rahat geçirmenize yeni arkadaşlar tanımanıza eğlenceli dakikalar geçirmenize yardımcı olması acısından tasarlanmıştır. Bu tasarlanmış odalarda boş durmak istemiyorsanız dediğimiz gibi belli aşamalardan geçerek sizlere en iyi eğitimi vererek bir yerlere gelmenize yardımcı olmaktayız da . İllaki bizleri tercih etmenize gerek yok aldığınız eğitimlerle birlikte sizler daha büyük yerlerde görev alma imkanına sahip bir birey konumuna gelmiş oluyorsunuz. Ama arkadaşlar herşeyin başı önce güven , dürüstlük ve saygıdan geçmektedir. Bir kişide bu 3 ü yoksa zaten sanal ortamlara hiç girmesin derim. Burası tamamen bu 3 unsara bağlı olarak işlemektedir. Bu sayede etrafınızda insan sayısı artacaktır. Ama ben bugün varım yarım yokum mantığı ile hareket edip saygısızca davranırsanız işte her zaman kaybeden siz olacaksınız ki bu real hayat için de geçerli bir kuraldır. Ha burda ha dışarıda yapmışsınız ne farkediyor ki kişinin kendine saygısı cevresindeki insanlara saygısı kalmadığı sürece dışarısı sanal farketmemektedir. Bu yüzden siz siz olun her zaman bu 3 kuralı aklınızda tutun ve bu kuralları ciğnemeye karakternizden ödün vermeye sakın kalkışmayın kaybeden değil kaybedilen olun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ
sohbet,sohbet odaları ve sohbet siteleri olarak yeni arkadaşlıklar edinmenize yardımcı olmaktayız. Türkiye'nin en iyi chat sitesi olduğumuzu bilmenizi isteriz.