Sohbet Kanalları

  • 30 Ocak 2019
  • 332 kez görüntülendi.
Sohbet Kanalları

Kesintisiz sohbet etmenin mutlulugunu sohbet kanallarımızda cıkarmak için hoşgeldiniz.

Sohbet kanalları dendiginde ilk akla gelen global olarak konuşma yazışma kanallarından olan sohbet ve radyo kanallarımız gelmektedir. İsminden anlaşıldıgı gibi sohbet kanallarında yazışma muhabbet filan radyo kanalında ise djlerimizden istek parçalar vermeniz için kurulmuş kanaldır. Orda o anki dj lerimize şarkı isteklerinde bulunarak istediginiz parçayı o anda dinleyebilmektesiniz. Muhabbet etmek istiyorum dediginizde ise tabiki orda yazışabilmektesiniz. Ama dedigim gibi genelde istek parçalar alındıgı için yazılarınız birbirne karışmaması adına chat kanallarımızda muhabbet etmeniz daha yararlı olacaktır. Hiç tanımadıgım bir yerde tanımadıgım insanlarla konuşmak istemiyorum demeyin sonucta hiç kimse anasının karnında birbirin tanıyarak gelmiyor illaki bir şekilde anlaşarak konuşarak birbirlerin tanımaktadırlar. İnsanlara sonucta her zaman fısat verilmesini gerektigin düşünen insanlardanım. Fırsat verildignde ne kadar iyi niyetli oldugunuzu sohbetinizin cekildigini cok iyi bir arkadaş olabileceginz anlatabilirsiniz. Bu verilen fırsatları arkadaşlar iyi değerlendirmeniz gerekmektedir. Hem kendi karakterinizi ön plana cıkarabilirsiniz hemde ne kadar iyi niyetli bir şekilde chat yaptıgınızı gösterebilirsiniz.

Kayıtsız Sohbet Chat

Peki Sohbet kanallarınızdan başka yokmu sadece bu ikisinden mi ibaret diyebilirsiniz . Tabiki hayır bunların yanı sıra 4 tane oyun kanalları bulunmaktadır. Birinin ismi kelime oyun odası burda verilen kelimelere göre harf alarak kelimeleri buluyorsunuz ve buna göre puan alıyorsunuz ay sonunda 1 ci olan kişi vip olarak yönetimde yer almaya hak kazanmaktadır. Diğer kanalarımızdan biri olan çarkıfelek oyunu ise aynı mehmet ali erbil in sundugu çarkıfelek oyunu gibi ondada kelime alıyorsunuz ama puanıza göre kelime almaktasınız aksi taktirde alamamaktasınız . Biraz zor bir oyun gibi gözüksede zoru seven arkadaşlarımız için bire bir bir oyun olarak görünmekte. Test kanalı ise bilindigi üzere bir cok ögrencimizin üniversite sınavlarına hazırlamarında test cözmeleri genelde klişeleşmiş bir şeydir. Bizde bundan baz alarak test kanalında ögrencilerimize göre test sorularından oluşan sorular sorarak onların bilgilerini hem tazeleme adına hemde yarışırken eğlendirmeyi amaçladıgımız bir uygulamamızdır.

Oyun Sohbet Kanalları

Ve arkadaşlar son olarak bu kanalların hepsini bir anda bulundurabileceginiz sitemizi bilgisayarınızın anasayfa kısmı yaparsanız her zaman aklınızda yer etmiş olur hemde bilgisayarınızda kurarak bizlere destek vermiş olursunuz . Bir bakmışsınız ileride sizlerde bizler gibi Sohbet Odalarının yöneticisi haline gelmiş birlikte daha güçlü daha eğlenceli daha bilgili bir hal alarak daha farklı kanallar cercevesinde herkese bu hizmeti verebiliriz. Neden olmasın değil ? Hadi o zaman sizlerde bizlere katılın hepinizi bekliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
BİR YORUM YAZ
sohbet,sohbet odaları ve sohbet siteleri olarak yeni arkadaşlıklar edinmenize yardımcı olmaktayız. Türkiye'nin en iyi chat sitesi olduğumuzu bilmenizi isteriz.