Sohbet İnsanları

  • 08 Mayıs 2019
  • 242 kez görüntülendi.
Sohbet İnsanları

 

 

Sohbet İnsanları olarak ne gibi bir makale yazabilirsin diye soruyorsunuz duyar gibiyim ama öncelikle belirtmek isterim ki bunun üzerine gerçekten çok fazla sohbet konusu olmaktadır. Farklılıklara göre insan çeşitleri olmakta bunlardan bir çoğunun sohbetleri çekilir güzel iken diğerlerinin güzel olmaya biliyor hayatımızda bunların örneklerini çok fazlasıyla yaşadık biliyorsunuz. Sohbet sitelerin de ise genelde reel hayatta bir baltaya sap olamamış sanal platformlara gelerek ahkam kesmek isteyen kendini kaliteli iyi biri olarak tanıtmaya çalışan reel hayatta hiç bir bayanla sohbet etmemiş edememekte olan insanların gelerek sohbet yaptıklarını düşündükleri yer olarak görülebilmekte. Ama bundan hariç olan insanlarda var. Sohbet insanları dediğimiz ayırt ettiğimiz kesim bence bu kesimdir. Gerçekten amaçlarının bayanlarla sohbet etmek değil tamamen ortama ayak uydurmak eğlenmek gülmek keyifli saatler yaşamak olduğunu düşünen insanlar.

 

chat insanları

chat insanları

 

Yukarı da tarif ettiğimiz gibi insanların chat yapabildiği bir yer düşünebilirsiniz. Bunu hayal etmek zor değil  tamamen parmaklarınızın ucunda olan bir şey. Hayatınız boyunca chat insanlarını görebilmek sadece sanal da olabilecek bir şey ama biz bu sanalı tamamen reel hayat gibi algılıyoruz ve bazı zamanlarda sabah kahvaltıları düzenleyerek sohbet sitelerimizde olan insanları bir arada toplayarak güzel bir aile olduğumuzu düşündürmeye çalışıyoruz. Aslında çok da güzel bir aileyiz sohbet üzerine güzel vakitler geçirmeye çalışmaktayız. Ayrıca sabah kahvaltılarında daha yakın olduğumuz için arkadaşlarımızla bu tamamen sohbet odalarımıza da yansıyor . Bunun verimini akşam evlerimize döndüğümüzde kanalda yapmış olduğumuz sohbetlerden anlayabiliyoruz. Demek istediğimiz şu bizler sanal alemde yaşadıklarımızı burada  reel hayatta da birleştirerek güzel arkadaşlıklar kurmaya güzel dostluklar edinmeye devam etmekteyiz. O kadar büyük bir ailemiz var ki anlatamam sizlere. Kısaca özet geçmek gerekirse ; iboo arkadaşımız sohbet sitelerimizin yetkilisi ve sunucu sahibi çok konuşmaz ama konuştuğunda  da boş konuşmaz illaki bir yere dokundurur …. yeşil iboo nun kuzeni iyi kızdır şaka kaldırmakta güzel sohbetimiz oluyor tabi ben webden kafamı kaldırabilirsem. Blueasea genelde gündüzleri geliyor webmaster kanalında görebiliyorum ne hikmetse zaten onu başka kanallarda sohbet ederken görmek biraz zor sanırım . Kumsal iboo nun sevgilis toprağım olur ayrıca iyi biri iboo yu da baya seviyor ve kıskanıyor akşamları bile uyku moduna girdiklerinde biri uykucu biri uykuda oluyor o denli yani … Aslında bir çok kişi var sayacağım ama inanın say say bitmez o derece büyük bir ailemiz var .

 

Chat dedikoduları

Chat dedikoduları

 

Ailemizin o kadar büyük olduğunu sizlere anlata anlata bitiremem gerçekten arkadaşlar tamamen gelip görmeniz ve yaşamanız gerekmekte . Yani zaten sohbet odalarımıza bir kere geldiyseniz bırakma şansınız yok demektir. O kadar sıcak kanlı karşılanma sizlerle sohbet etmek için bir dünya insan ve geldiğiniz andan itibaren devamlı hoş geldin diyen bir sürü insan düşünün onlara cevap vermekten nasılsınız iyi’misin deme gibi bir fırsatınız olmayacak kadar diyebilirim. Gerçekten sohbetin akışı o kadar hızlı ve herkes aynı anda konuştuğu için yetişmenizde sorun yaşanmaktadır. Bunun için biraz da olsa kanal genelinde gözlem yapın ve en çok sohbet eden kim ise onla sohbet etmeyi deneyin anlayın ki o gerçekten sohbet insanı olan birisi olarak bilinir . Sohbet etmek gerçekten çok büyük bir marifet isteyen bir şey. Herkes yapamaz yapanların da bir çoğu boş konuşur gerçekten bir ceviz kabuğunu doldurmayacak kelimeler cümleler söylerler ve tamamen yazdıkları harcadıkları zaman hepsi boş ve çöp olur . Bunlarla da bu ortamlarda tanışabilirsiniz ama çok iyi seçici olmanız gerekir ve konuştuğunuz insanı iyi analiz etmeniz gerekmektedir. Eğer ki sizlerinde aklında herhangi bir soru işareti kalmadıysa hemen sohbet sitelerimize gelebilir bizlere katılabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
sohbet,sohbet odaları ve sohbet siteleri olarak yeni arkadaşlıklar edinmenize yardımcı olmaktayız. Türkiye'nin en iyi chat sitesi olduğumuzu bilmenizi isteriz.