Sohbet Girişi

  • 19 Nisan 2019
  • 298 kez görüntülendi.
Sohbet Girişi

Sohbet girişi için geldiğiniz sohbet odalarımıza hoş geldiniz. Türkiye’nin önde gelen sohbet chat sitelerinden biri olan chat odalarımız günün her zamanı herkese hizmet vermeye devam etmektedir. Uzun bir süredir makale olarak yayınlama yapmamıştık. Şimdi size yeni konularla birlikte hizmet vermeye başlıyoruz. sohbet dendiğinde ilk akla gelen sohbet inci son zamanlarda yeniliklerle ön plana çıkmaya devam etmektedir. Özellikle yeni sohbet girişimiz ile herkesin farklı beklentilerini karşılamaktadır. Sohbet girişi olarak bir çok mekanın farklı giriş noktaları ve programları bulunmaktadır. Fakat bizlerin daha basit bir şekilde insanların giriş yapmasını sağlamaya çalışmaktayız. Ne kadar sade ve anlaşılır olursa o kadar çok sevileceğini bildiğimiz için basite indirgemek için sitemizde bazı değişiklikler yapmaya devam etmekteyiz. Son yapacağımız değişiklik ise sohbet makalelerimizden direk sohbet odalarımıza giriş yapmanızı sağlamamız olacaktır. Bununla ilgili çalışmaları ar-ge ekibimiz geliştrmeye devam etmektedir. Son günlerde ise bir çok sohbet programı olan siteleri google de yukarıda görmeye başlamış bulunmaktayız. Diyeceksiniz ki siz neden yoksunuz bizlerin olmamasının nedeni para ile reklam vermediğimizden dolayı olmaktadır. Çünkü biz bu işi gerçekten hakkı ile yapanlardan bir tanesiyiz. Yoksa para ile reklam vererek belli bir yere gelmeyi bizde bilmekteyiz tabi ki de ama konularımızın kalitesinden emin olduğumuz için google den son zamanlarda bir yükseliş beklemekteyiz. Ama bunu malesef google bizlere halen sunmaktadır. Bundan şikayetçi olduğumuzu her fırsatta dile getirmemize rağmen google ile mailleşmeler yapmamıza rağmen herhangi bir uygulama yapmamaktadır kendileri halen. Kaliteli back linkler alarak sohbet sitelerimiz istediğimiz kıvama gelmiş bulunmakta aslında ama bunu halen gören bir google sistemi olmamaktadır. Bir çok sohbet siteleri yatırımlarına hız kesmeden devam etmekte ama dediğimiz gibi biz işimiz kaliteli yaptığımız için onlar gibi para harcamayı düşünmemekteyiz her şeyin başı para olmadığını savunan bir yönetim anlayışımız olduğundan dolayı işini düzgün yapanın her zaman hakkını alması gerektiğini savunuyoruz.

chat girişi

Kaliteli sohbet bir çok kitleye göre çok farklı gelmektedir. Özellikle seviyeli sohbet peşinde olanlar daha çok kaliteli insanların olduğu yerleri seçmektedir. Kaliteli insan dendiğin de peki aklımıza nasıl bir model gelmelidir dersek okumuş kültürlü saygılı toplumca saygı gören bay bayanlar olmakta. Bunların bulundukları yerlerde genelde insanların birbirlerine saygısı olduğu için devamlı sohbet dönmektedir. Lakin dengesiz insanlar bazen çıkabilmekte ve ortamı bozabilirler bunlar için ise yaptırımlarımız kurallarımız devreye girmektedir. Özellikle yönetim kadromuzda bulunan arkadaşlarımız böyle insanlara göz açtırmamakta ve gerekli işlemleri uygulamaktadırlar. Bunları yapmadığımız sürece bu tarz insanlar devamlı aynı hareketleri yapacaklardır. O yüzden bir kişi yaptıktan sonra onu uyarmak yerine direk kuralları uygulayarak uzaklaştırmak diğer sohbet chat odaların da ki insanlara da bir gösterge olmaktadır. Onlarında düzgün davranmalarını davranmadıklarında ne tür cezalar geleceğini anlamaları olacaktır. Her zaman dediğimiz şeyler vardır sohbet yaparken öncelikli karşımızdakine saygı daha sonrasında düzgün sohbet daha sonrasında insanlarla tanışırken onlara daha iyi yaklaşımlarda bulunmaktır. Kendinizi çok doğru izah ettiğiniz taktirde çevrenizdeki insanların çoğaldığını hissedeceksiniz. Bundan dolayı çok fazla arkadaşınız olacak ve sizleri herkes tanıyacaktır yeni arkadaşlıklar edineceksiniz . Chat yapmanın tek amacı arkadaşlıklar edinmek değildir nasıl bir karakterde olduğunuzu nasıl kaliteli bir insan olduğunuzu diğer insanlara göstermeniz olmaktadır. Bu sayede sizleri daha iyi anlayabilirler çok iyi dostluklar arkadaşlıklar hatta aşklar bile kurabilirsiniz. Her şeyin başı dürüst olmanız insanları incitmemek saygılı olmak gibi bir çok şey sıralanmaktadır. Bir kere de olsa hiç girmediyseniz bir sohbet odalarına buyurun sohbet sitelerimiz deneyin inanın çok memnun olacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
sohbet,sohbet odaları ve sohbet siteleri olarak yeni arkadaşlıklar edinmenize yardımcı olmaktayız. Türkiye'nin en iyi chat sitesi olduğumuzu bilmenizi isteriz.