Sohbet Chat

  • 07 Mart 2019
  • 278 kez görüntülendi.
Sohbet Chat

Sohbet chat kanallarına hoş geldiniz. Artık sizlerle birlikte daha hızlı bir şekilde büyüme devam etmekteyiz. Son zamanlarda ki insanların katılımları ile birlikte global sohbet odalarımızda chat yapmak daha zevkli bir hal almış durumda. Hiç kesinti olmadan akıcı bir şekilde muhabbetler olması herkesin dikkatini çekmeye başlamakta. Bu kadar kaliteli sohbet hizmeti verdiğimiz içinde bizlerde çok mutluyuz. Çünkü ne kadar kaliteli hizmet verdiğimiz sizlerin bizleri tercih etmesinden anlamaktayım. Sohbet için tüm alt yapının olduğu odalarımızda genellikle arkadaşlıklar edinmek için gelenlerin yanı sıra gün içinde stres yaşamış ve bu stresi atmak için gülüp eğlenmek için bir sanal sohbet ortamı arayan insanların olduğunu düşünün. İşte hepsi burada bedava olarak geliyorlar çatır çatır konuşuyorlar hiç para vermeden eğleniyorlar. Siz ne yapıyorsunuz direk para verip arkadaş edinmeye çalışıyorsunuz bir de üyelikli yani ayrıca karşındaki cevap verecek edecekte ölme eşeğim ölme . Burada öyle değil işte herkes canlı canlı kanal geneline yazarak birbirleri ile çok rahat bir şekilde konuşmaktalar. Diyeceksiniz ki seviyesizlik terbiyesizlik olmuyor mu ? Hayır olmuyor şöyle ki bazı kelimeleri spama alarak o kelimeler yazıldığında kanal genelinde görünmemektedir. Bu sayede kanalın hiç bir şekilde genelinde küfürlü seviyesiz sözler görünmemekte. Ama yönetimde ki arkadaşlarımız gördüğü için direk olaya müdahile etmekte ve küfür eden kişiyi uyarılarda bulunulur yada siteden uzaklaştırılır.

Sohbet chat siteleri

Uzaklaştırmadan sonra yapılan ise uzaklaştırılan kişinin ip’sini açarak yeniden sohbet sitelerimize gelmesini sağlamak . Biz insanları kazanma yolunda olduğumuz için bir kere daha şans verme taraftarıyız. Bu şansı ona tanıdığımızı yönetimden bir arkadaş giderek kendisine bildirir. Bunu iyi değerlendirmesi gerektiğini söyler daha sonrasında takibe alınır kendisi. Eğer ki yapmadı herhangi bir hata olmazsa belli bir süre sonra takip edilmesi bırakılır ve ceza puanı yazılarak gerekli departmana bilgilendirilir. Bir daha ki ceza puanında ise gerekli işler yapılarak kendisi chat sitelerimizden uzaklaştırılmak zorunda kalınır. İp’sini ise farklı yöntemler kullanarak giriş yapmasını engelleriz. Sonuçta sohbet odalarımızda bir çok kesimden insan bulunmaktadır. Son zamanlarda özellikle doktor arkadaşlarımız chat odalarımıza gelerek burada birbirleri ile konuşarak görüş bildirmekte kendilerini gün içinde ki stresten uzak tutmaktadırlar. Hiç değilse bir gülümseme insana huzur verir ve bu huzuru yatana kadar çıkarabilir. Hem huzurlu olmak insanı genç tutar hiç bir şeyi düşünmemek stressiz bir ortam hazırlamak kafamızdaki şeyleri boşaltmak işte bu gerçekten insanı zinde tutan genç gösteren her şeydir. Sizlerde faydalanmak istiyorsanız bizleri tercih edin ve kaliteli sohbetin tadını Çıkarın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
BİR YORUM YAZ
sohbet,sohbet odaları ve sohbet siteleri olarak yeni arkadaşlıklar edinmenize yardımcı olmaktayız. Türkiye'nin en iyi chat sitesi olduğumuzu bilmenizi isteriz.