Sohbet Alemi

  • 12 Haziran 2019
  • 243 kez görüntülendi.
Sohbet Alemi

 

Sohbet alemi sohbet arkadaşlıkları kurmaya yarayan ortamlara denmektedir. Sohbet aleminde takılırken takibi ki bir takım şeyler olmakta. Yani iyisi yada kötüsü ile bir çok farklı adresler görülmekte. Uzun bir süredir mesela reklam üzerinden bir çok sohbet odaları görülmekte. Bundan 10 sene öncesine kadar arama motorlarında sohbet üzerine reklam göremezdiniz. Çünkü yasak idi. Son 5 senedir ise chat alemi olarak genelde sohbet ağırlıklı reklamlar çıkmakta. Bunun yanında arkadaşlık siteleri de aynı kelimede reklam vermekte. Çünkü hit oranı oldukça fazla bir kelime olduğu için bir çok sohbet sitesi,arkadaşlık siteleri, tanışma siteleri bu kelimede reklam vermektedir. Bütçe olarak gerçekten çok fazlaca bir bütçe para ayırmanız gerekecektir. Çok ufak paralarda da reklam verilir lakin çok uzun sürmez. Hemen verdiğiniz para tıklama oldukça bitecektir. Ve yaptığınız reklam bir işe yaramayacaktır. Bunun bölgesel olarak yapmanızı sağlayan kısımları da bulunmakla birlikte tüm Türkiye geneli olarak’da reklam verebilirsiniz. Ama sizlere tavsiyem hemen bitmesini istemiyorsanız paranızın bölgesel yaptırmanız çok yararlı olacaktır. Özellikle İstanbul gibi bir bölge varsa Marmara bölgesinde çok daha yararlı olacaktır Marmara bölgesine vereceğiniz reklam. Sonuçta İstanbul gibi bir şehir var nüfus bakımı olarak 18 milyon civarında olan bu şehirden gelecek bir çok insanın olduğunu düşünün. Yani Anadolu da yapacağınız reklamın aynısını Marmara bölgesine yaptığınızda çok fazlaca giriş olacağını göreceksiniz.

 

Alemin Sohbeti

Alemin Sohbeti

 

Sohbet alemi odaları her yaştan insana hitap etmekte. Yani bu alemde olmak istiyorsanız yaş ayrımı cinsiyet ayrımı yapmadan takılacaksınız. Yani din,dil,ırk ve bayrak konulara girdiğiniz an hangi mekan olursa olsun direk postalar gönderirler sizleri. Yani bu konulara takılmadan Türkler ile güzel arkadaşlıklar kurmak tamamen izin elinizde olacaktır. Alemin chatinin olduğu bir çok yerde aynı şeyler geçmekte. Yani bizim sohbet sitelerimiz de aynısı bu konulara tölerans tanımadan direk gereken yapılır yani. Bizim mekanımıza takılan herkes bizden biri olarak görüldüğü için arkadaşımız,kardeşimiz ve ailemizden bir parçası oluyor. Bunu da müsaade etmediğimiz içinde gerekeni yapıyorlar  arkadaşlar. chat alemi çok değişik yani ne gibi derseniz. Farklı insanların cirit attığı ortamlar olarak görülüyor. Dışarı da reel hayatta bir baltaya sap olamayan insanlar sanal sohbet alemine gelince kendini dünyanın efendisi olarak tanıtmaktalar. Yani tanışacağınız insanları da çok iyi seçmek gerekmektedir. Bu tarz  bir çok insan olmakta. Mesela geçende bir arkadaşımız geldi işte burada ki bütün erkekler çirkin ben çok yakışıklıyım çok harikayım filan bir havalar bir tafralar bizim yönetimde ki arkadaşlarımız bunu özel kanala alıp uyarınca yine aynı şeyleri yapıyor ve uyarıldıktan sonra hakaret boyutuna getiriyor olayı. Bundan sonrası zaten belli direk arkadaşlar ayarı veriyor gönderiyor. Daha sonrasında öğrendiğimiz de reel hayatta bir baltaya sap olamamış . cahil insanın önde gideni . Ayrıca da gerçekten yakışıklıyım filan dediğinde gönderdiğinde fotoğrafları gerçekte fotoğrafları da değilmiş arkadaşın yani anlattığım şu bir çok dengesiz insan olabilir sohbet aleminde bu bizim sohbet odalarımızda olur yada başka sohbet sitelerinde olur ama nerede olursa olsun mutlaka böyle dengesiz insanlar çıkacaktır. Bunları iyi ayıklayarak seçerek aramızdan kovmak daha mantıklı olacaktır. Böyle insanlar nifak tohumu saçar herkese ve gerekte yoktur böyle adamlara. Seviyeli sohbet olsun kaliteli sohbet olsun kanalda 10 kişi olsun hiç sorun değil. Biz bize kalmakta bizlere yeteri kadar mutluluk vermektedir. Sizlerde anlattığım olaylardan başınızdan geçen varsa bizlere buranın altında yorumlara yazabilirsiniz. Mutlaka da sizleri sohbet kanallarımıza bekliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
sohbet,sohbet odaları ve sohbet siteleri olarak yeni arkadaşlıklar edinmenize yardımcı olmaktayız. Türkiye'nin en iyi chat sitesi olduğumuzu bilmenizi isteriz.