Siyasi Sohbet

  • 12 Mart 2019
  • 270 kez görüntülendi.
Siyasi Sohbet

Siyasi ile ilgili sohbetler çok fazla olmamaktadır. Bunun nedeni bir çok kişinin siyasi görüşlerinde farklılıklar göstermesinden kaynaklanmakta. Sonuçta siyaset yapılan bir çok yer de bu tarz konuların konuşulması yasaktır. Bizim sohbet sitelerimizde olduğu gibi sohbet odalarımız da siyasete yönelik konuşmaların yapılmaması yasaklanmıştır. Bu sayede insanların birbirleri ile tartışmaları engellenmektedir. Bu şekilde daha rahat ve akıcı bir sohbet ortamı oluşturulmaktadır. Siyaset ile ilgili konuşmalar bazen konunun farklı anlaşılmasından dolayı farklı yerlere çekilmekte. Bunun vermiş olduğu zarar hem chat sitelerine hemde kişilere çok büyük etkisi olmaktadır. Çok hassas bir dönemden geçtiğimiz için siyaset yapılmasına sohbet sitelerimizde karşıyız. Siyaset yapacak kişilere önlemimiz uyarı vermekle sağlanmaktadır. Uyulmadığı taktirde ise uzaklaştırma yapılarak alınmakta.Siyaset yapmak isteyenlerin uzaklaştırılmasını istememiz Türk toplumumuz olarak istenmekte olduğu için yapılmakta. Dediğimiz gibi bunun önünü alabilmek adına bunları uyguluyoruz. Yoksa aksi taktirde hiç bir şekilde düzgün bir şekilde arkadaşlık kurulamamaktadır. Siyaseti yapacak kişiler zaten belli siyasetçiler onlarda mecliste,mitingler de yada televizyon programlarına konuk olarak yapabilmekteler. Web sitelerden siyaset yapmak çok sağlıklı olmaz. Düşünün o kadar çok insan geliyor ki hepsinin görüşleri farklı olmakta ve aynı anda global chat odalarımıza yazmaktalar bunun önlemini nasıl alabiliriz. Bir çok kişi görüşlerinin ters istikameti olan kişilerle kavga ettiği sürece eğlenceli bir an yaşayamazlar . Bizler tamamen hobi ve eğlence üzerine kurulduğumuz için bu kurallara uyulması gerektiğini düşünmekteyiz. Günümüz şartlarında sokak röportajları ile de insanlar görüşlerini belirtmekteler. Bir çok Youtuber kendi kanallarında bunlara yer vermektedir. Bence sağlıklı olmamaktadır. İnsanlarımıza ayrımcılık yaptırmaya teşvik etmektedir. Bunların yapılması yasak değil ama ayrımcılık yapılması da hoş değil tabi ki . Konuşarak düşüncelerimizi ifade ederek anlaştığımız zamanlar da olmuştur. Ama bu çok nadir olmaktadır. Mesela bir futbol müsabakasına gittiğinizde rakip taraftarların arasına girip kendi takımınızı destekleyin hemen sizlere tepkiler gelmeye başlar bu da çok yanlış gelmekte. Avrupa da bir çok kulübün taraftarı birlikte maç izleye bilmekte iken bizde bu tam tersi olmaktadır. Bazı zamanlarda deplasman takımların taraftarları maça bile alınmamakta. Bu da ülkemizde ki önemli ayrımcılıklardan biri olarak görülmektedir.

Siyasi Chat

Siyasi chat odaları işte yukarıda izah ettiğimiz gibi olmaktadır. Sonuçta düşünce özgürlüğü illaki var ama buranın bir eğlence platformu arkadaşlık platformu olduğunu unutmamak adına sizlere bu tarz bir makale hazırlama gereği duyduk. Her kim olursanız olun buranın stres atmaya bire bir olan sohbet chat odaları olduğunu aklınızdan çıkarmayınız. Seviyeli sohbet ve kaliteli sohbet için aradıklarınızın hepsini bizler sizlere sağlamaktayız. Her zaman gelip takılabileceğiniz bir yer olan odalarımız siyasi görüşlerinizi belirtmek için bir yer olmamakta. Bunu anlayabilmeniz ve anlayış göstermeniz den dolayı sizlere teşekkürlerimizi sunar umarım güzel vakitler geçirmeye devam edersiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
sohbet,sohbet odaları ve sohbet siteleri olarak yeni arkadaşlıklar edinmenize yardımcı olmaktayız. Türkiye'nin en iyi chat sitesi olduğumuzu bilmenizi isteriz.