Seçim Sohbetleri

  • 14 Mart 2019
  • 324 kez görüntülendi.
Seçim Sohbetleri

Evet arkadaşlar seçim gününe yaklaşıldıkça seçim sohbetleri iyice artmaktadır. Herkes kendi ailesi arasında seçimle ilgili konuşmalar yapıyor görüşlerini belirtiyor. Özellikle siyasi parti başkanları yada onların içindeki kişiler veya adayları hemen her gün halkın içine girerek oy istemekteler. Ama bunları yaparken birbirlerine karalamalar atmaktan da vazgeçmiyorlar. Bazıları yalan yanlış karalamalar yaparken diğerleri de onların yapmış olduğu karalamaların yanlış olduğunu anlatmak için dosya sunmaktalar. Ne yazık ki bu herkes için iyi olmamaktadır. Yani birini karalamak yerine herkes adam gibi oy istese herkes görevini yapsa üstüne düşen neyse onun izahatını yapsa bunları bunları yapacağım dese aslında bu tarz konuşmalara da gerek kalmayacak yani . Seçim zamanı her partinin söyledikleri insanların güvenini kazanmaya yol açmakta ama bizlere vaat değil icraat lazım olduğunu son yıllarda ak parti göstermiş durumda. Bu yüzden dolayıda son 18 senedir devletin başında bulunmaktalar. Aslında tamamen insanların sesi olduğuna inanıldığı için hiç bir seçimi kaybetmiyorlar. Sokaklarda belediye seçimleri için dolaşan bir çok partinin adayına halkın tepkileri olmakta. Özellikle de cumhuriyet halk partisinin adayı Ekrem İmamoğlu’na pazarları gezdiği sırada yapılan tepkileri televizyon ekranlarında gördük görmeye de devam edeceğiz sanırım. Şöyle ki bu partinin millet ittifakı adı altında toplandıklarını düşündüğümüz bu toplanan partilere baktığımızda terör örgütünü savunan partinin de olduğunu görebilmekteyiz. Ve halkımız bu zamana kadar vermiş olduğu şehit sayısından vermiş oldukları şehitlerden dolayı Atatürk’ün partisinin milliyetçi bir partinin terör yandaşlarını savunan bir parti ile birlikte olmasını istememekteler. Aslına bakarsanız halk bir yerde de haklı olarak istememekte sonuçta uzun yıllar canımızı acıtan içimizi yakan bu teröristleri savunması ve bunlarla birlikte olunması buna da tepki verilmesi çok doğal. Bir çok youtuber sokaklarda yapmış oldukları sohbetlerde aldıkları tepkileri gösterdiklerinde kanallarında aslında ne kadar haklı bir tepki olduğu anlaşılmaktadır.

Seçim Sohbet

Seçim akşamı bizlerde sohbet odalarımızda özel bir kanal açarak seçimin kalbini canlı canlı konuşarak neler olup bittiği hakkında bilgi vereceğiz. Arkadaşlarımız bunla ilgili çalışmalarını sürdürmekte ve seçim sohbetleri için gelenleri bir kanala alarak orada seçimin nabzını birbirleri ile sohbet yaparak atacaklar. Kimlerin nerelerde kazandıkları yada sizin bölgenizde hangi partinin adayı önde gittiğini öğrenmek için seçim sohbetleri odalarına gelerek öğrenebileceksiniz. Anlık sohbet olacak şekilde sizlere en hızlı bir şekilde haber vereceğiz . Bir çok kişinin merakla beklenen yerel seçimler için herkes çalışmalar yapmaya devam ederken bizlerde boş durmamaktayız. Hali hazırda yapılan anketlerimiz ile hangi bölgede hangi adam birinci çıkacak gibi tahminler ve bilgilerin verildiği sohbet sitelerimizde detaylı analistler olacaktır. Geçmiş dönemlerde yaşanan bilgi trafiği kirliliğini ortadan kaldırmak adına böyle bir çalışma başlatarak en sade ve güvenilir kaynaktan bilgiler size canlı olarak aktarılacaktır. Bir çok haber sitelerinin de bu tarz içeriklerin yapabileceği bilgisini verilim. Ama biz Anadolu ajansının bilgilerinden sizlere aktarmalar yaparak devletin vermiş olduğu bilgi ile hizmet vereceğiz. Yani birinci ağızdan sizlere en doğru haberi verip en iyi şekilde görüşlerinizi sohbet yaparak göstereceksiniz.Bu sırada televizyonlara bağlanan adayların düşünce ve görüşlerini sizlere aktararak neler söylediklerini neler yaşadıklarını bire bir anlatım ile sunulacaktır. Seçim günü bizleri takip etmeyi unutmayın ve çevrenizde ki insanlara bilgi vererek bizleri takip etmesini mutlaka sağlamaya Çalışın. Sizlere en iyi hizmeti kaliteli ,saygılı , güvenilir doğru haberi verebilmek adına durmadan seçim gecesi aktif şekilde tam kadro sohbet chat odalarında olacağız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ
sohbet,sohbet odaları ve sohbet siteleri olarak yeni arkadaşlıklar edinmenize yardımcı olmaktayız. Türkiye'nin en iyi chat sitesi olduğumuzu bilmenizi isteriz.