Özlem Sohbet

  • 23 Mayıs 2019
  • 230 kez görüntülendi.
Özlem Sohbet

Özlem sohbet

Özlem Sohbet odaları hepiniz selamlar. Özlediğiniz sohbetin tam adresinde olduğunuza emin olabilirsiniz. Taklitlerimizden sakının . Son günlerde bizleri taklit etme çabasında olan bir çok sohbet siteleri bulunmakta. Bunlardan farklı yanımız özlediğiniz sohbetleri sizlere sunmamız dan kaynaklanmakta. Özlemini duyduğunuz arkadaşlıkların her zaman yanında olduğunu unutmayın. Her daim sohbetin hasretinde olduğunuzu biliriz. Buna göre düzenlemeler yaparız. An itibari ile tanıyacak bir çok insan ile chat yapabilme hazzını sizlere veriyoruz. Özlemini yitirdiğiniz değerlerinizi yeniden canlandırmak onlara yeniden kavuşabilmek adına kaliteli olarak sohbet imkanı veriyoruz. Örnek olarak hayatınızın bazı anlarında özlemini duyduğunuz günler olabilir. 90 ların sonuna doğru yaygınlaşmak olan sohbet sitelerinin o anki vermiş olduğu hazzı şimdiki sohbet odaları verememekte . Bunun farkında olarak’ta özlem sohbet odaları adı altında güzel bir hasret giderme platformu uyguladık. Nitekim de başarılı olduğumuzu düşünmekteyiz. Başarılı olmasak bizi tercih edenlerin sayısı çok fazla olmasından ziyade aşırı derece olmazdı. Bu bağlamda güzel işlere imzamızı attığımızı düşünüyoruz.

Özlenen muhabbetler

Özlenen muhabbetler

Gönül sadece sohbet ister derler ya işte bizim hikayemizde böyle. Bundan 3 ay önce eskiden tanıştığımız arkadaşlarımızla toplanarak güzel bir sohbet ortamı kurmak adına çıktık bu yola. Asıl amacımız eskisi gibi özlenen chat ortamlarını yeniden yansıtmak olmaktı. Bir aile ortamı  , bir arkadaş hasreti ile tutuşan kalpleri ısıtmak onlarla bir olmaktı. Çok şükür istediğimiz düzeye gelerek bunu yaşattığımızı yansıttığımızı düşünüyoruz. Bunu sohbet odalarımızda ki arkadaşlarımız sayesinde görebiliyoruz. Ama durmadık hep daha fazla her zaman daha iyisi olsun istiyoruz. Bu doğrultuda her kelimede ilk sayfa olmak için devamlı çalışıyoruz . Çalışmaya’da devam edeceğiz . Her halükarda özlem chat odalarında da ilk sayfa olacağımızdan şüphemiz yoktur. Şimdiler de özlem sohbet adı altında 3-5 tane sohbet chat siteleri mevcut ama girin bakın bizim ki gibi gerçekten sıcak kanlı bir yer mi değiller mi ? Farkı karşılaştırma yaptıktan sonra anlayacaksınız. O zaman diyeceğiniz şu dur . Evet gerçekten buranın sohbet odaları diğerlerine göre eskisi gibi sıcak kanlı hasret gideren dost canlısı arkadaşlıkların olduğu bir mekan . Buna emin olun kesinlikle bu tarz konuşmalar yapacaksınız.

özlem sohbet odaları

özlem sohbet odaları

 

Bizleri çekemeyen bir sürü insan olacaktır. Bizi sizlere kötüleyecek bunlar özel okuyor bunlarla takılmayın bunlar böyle şöyle diyenler olacaktır. Dahada abartıp sohbet kanallarımızda özellerden reklam yapanlar olacaktır. Ama çok güzel cevaplarla karşılaşıyoruz. Nasıl mı ? Tamamen sizlere yapılan bu reklamlara karşı sizlerin vermiş olduğu tepkilerden o reklam yapanlara hayır cevabı vererek ve buranın gerçekten arkadaş canlısı kalpleri ısıtan bir mekan olduğunuzu söyleyerek. Bizlere vermiş olduğunuz loglar çerçevesinde bizleri gerçekten gururlandırdınız arkadaşlar. Bizleri hayatta yarı yolda bırakmayacak oluşunuz çok mutlu etti bizleri. Gerçekten bir aile ortamını yakaladığımızı görmek samimiyetinizi hissetmek çok mutluluk verici oldu . Bunları bizlere yaşattığınız ve yaşatmaya devam ettiğiniz için teşekkürü bir borç biliyoruz. Reklam için gelen yada saldırı için gelenlere verdiğiniz cevaplar umarım her zaman devam eder ve bizlerle çıktığınız bu yolda sonuna kadar yürümeye devam edersiniz. Aslında bunda da hiç şüphemiz yok bizleri yarı yolda bırakmayacaksınız biliyoruz. Her daim böyle olmasını temenni etmekteyiz.

özlem chat siteleri

özlem chat siteleri

 

Arkadaşlar televizyonlarda görüyoruz özellikle son zamanlarda esra erol ve müge anlıda ki konuları ve konukları. İnsanlar uzun zamandır özlemlerini çektiği insanlara kavuşmak için neler yapıyorlar. Nelerden vazgeçiyorlar . Bir çok insanın hayatında özlediği kişiler vardır. Yada özlem duyduğu bazı şeyler. Sevgi gibi aile ortamı gibi  veya yanında duracak sağlam bir eş gibi . Bunu görmek bunu bulmak için ellerinden geleni yapmalarını izlemek bizleri bazen düşündürüyordur. İllaki bizde böyle olabilirdik diyebiliyor. Ama ne kadar şanslıyız değil mi ailemiz yanımızda sevdiğimiz insanlar yanımızda ve hayatımız boyunca da yalnız kalmayacak oluşumuz. Yalnızlık allaha mahsustur. Her  insan ara sıra evet yalnız kalabilir özlem çekebilir ama bu özlemi bastırmak için de alternatifleri bulunmaktadır. Mesela bir ailen yoksa bir anne  baban yoksa bunun için ne yaparız en yakınımızdaki insanı anne baba olarak görürüz yada benimseriz. Yada bir deden anne anne özlemi, çekmek için bayramlarda huzur evlerine gideriz . Hem onlar mutlu olur hemde bizler mutlu oluruz. Biraz da olsa özlemimizi onlarla dindirir onlarla zaman geçiririz. İşte sohbet odalarımızda böyle bir şey . Arkadaş özlemi çekiyorsan yeni insanlarla tanışmak için özlem çekiyorsan sevilmeyi istiyorsan en ideal sohbet odalarından biri olarak görebilirsin. Bunların hepsini size yaşatmaya devam ediyoruz. Umarım bir kere bile olsa bizleri denemek için sohbet odalarımıza gelir bizlerle birlikte güzel saatler geçirirsiniz.

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
sohbet,sohbet odaları ve sohbet siteleri olarak yeni arkadaşlıklar edinmenize yardımcı olmaktayız. Türkiye'nin en iyi chat sitesi olduğumuzu bilmenizi isteriz.