Özel Sohbetler

  • 19 Şubat 2019
  • 307 kez görüntülendi.
Özel Sohbetler

Özel sohbetler yapmak istermisiniz? Yazdıklarınızı istediğiniz bir kişinin görmesi ve ona karşı ilgili olduğunuzu düşünmesini istermisiniz? İşte bunu yapabileceğiniz tek özel sohbet siteleri burası. Herkes kendisine ait bir kanalın olmasını istemekte bunu yapmak için bir cok ücret ödemek zorun kaldığını bir coğumuz bilmektedir. Bunu yaparken illaki bir takım bilgiler vererek yapmanız gerektiğinde bilmektesinizdir. Ama bunları vermeden de yapabildiğinizi söylesek sizleri şaşırtırmıyız acaba ? Bence şaşıracaksınız istanbul net gibi sizlerden ücret istenmemektedir yok şu üyelik bu kadar yok bu üyelik bu kadar resim ekle yada düzgün bir profil oluşturma gibi bir takım şartlar aranmaksızın sohbet yapabileceğiniz en nadir ortamlardan birini bulmuş olmaktasınız. Chat yaparken dikkat etmeniz gereken püf noktalar vardır . Bayanlara karşı çok fazla ısrarcı olmamak onlara yaklaşımlarınızda cok dikkat etmek ve hemen bir takım şeylerin beklentilerin içinde olmamak. Zamanla aşılabilecek konular üzerinde bir anda durmamak gerekmektedir. Çok fazla soru baskı yapmanız o kişiyi kendinizden soğutmanız anlamına gelir ki bu günlük yaşantımızda da böyle olmaktadır.

Özel Sohbet Odaları

Özel biri ile bir takım şeyleri paylaşmak gerektiğinde kişinin nickine yani takma ismine tıklayarak özel aç işaretini yada yazısını görmeniz olacaktır. Gördüğünüzde direk onun sayfasına özel bir şekilde sohbet etme imkanı doğmaktadır. Mantıklı konuşarak karşınızdakini etkilemek sizin elinizde olucaktır. Özel sohbet odaları her zaman seviyeyi ön planda tuttuğundan dolayı sizlerinde özelde yazacağınız spamlı kelimeler bile direk spam kanalına düşecek ve görünecektir . Yazımlarınızda biraz daha özen göstermeniz özellikle diğer sitelerin reklamlarını yapmanız halinde direk uzaklaştırma alacağınızı unutmayınız. Bu tarz yazışmalara cok dikkat ettiğimiz için sizler için hiç iyi karşılanmayacaktır. Ve ip numaranız direk sisteme işlenip bir daha sitemize giriş sağlama imkanınız olmayacaktır. Dikkat edilmesi gereken hususların en başında bu yukarıda size izah ettiğim konu gelmektedir. Çok fazla göze batmamakta yapmanız gerekenlerden biridir. Yani insanlar sizin hakkınızda yanlış şeyler düşünmesini hiç mi hiç istemiyorsunuzdur ki bizlerde istemeyiz zaten. Böyle güzel bir yerde özel chat yapma imkanı varken neden başka yerleri tercih edesiniz ki değilmi?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
sohbet,sohbet odaları ve sohbet siteleri olarak yeni arkadaşlıklar edinmenize yardımcı olmaktayız. Türkiye'nin en iyi chat sitesi olduğumuzu bilmenizi isteriz.