Memleket sohbetleri

  • 04 Ağustos 2019
  • 62 kez görüntülendi.
Memleket sohbetleri

Memleket sohbetleri sohbet odalarına hoşgeldiniz . Uzun bir aradan sonra sizlere güzel bir konu ile dönmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Sohbet üzerine verdiğimiz hizmetler aralıksız devam etmektedir. Bu doğrultuda şimdi de sizlere memleket sohbet olarak hizmetin en uç noktasına gelmiş olmaktayız . Memleket chat odalarında sizlerin isteği doğrultusunda yaşadığınız şehire göre sohbet imkanı verilmekte. Bunun gibi bir çok farklı sohbet chat odalarına sahip olduğumuzu unutmayınız . Sadece bunun üzerine değil bir çok konu başlıklı sohbet chat üzerine hizmet veriyoruz tabi ki . İnsanların bir çoğu farklı arayışlar içerisinde olmaktadır . Bu arayışlar üzerinde yapılan sohbetler biride kendi memleketinden olan insanları tanımak adına olmakta. Bu sayede kendi memleketinden haberdar olmaları o kadar çok basit olmaktadır ki bundan dolayı da bu chat sitelerini tercih etmektedirler. Farklı ülkelerde yada şehirlerde yaşıyor olmanız sizin kendi vatanınızdan şehrinizden mahrum bırakmamakta aksine sizlerin daha çok yaklaştırmak ve haberdar olmanızı sağlamak adına en iyi şekilde sohbet hizmeti verilmekte . Ayrıca canlı canlı olduğundan bu hizmeti hiç bir şekilde ek ücret ödemeden internetinizden yemeden alıyorsunuz .

Memleket chat

Memleket sohbet

 

O Kadar güzel ülkemiz var ki gerçekten anlatılmaz yaşanır cinsten açıkcası. Hava sabahtan öğlene çok güzel güneşli iken akşama doğru bir anda yağmur yapabilmekte olabiliyor . Özellikle Karadeniz bölgesinde yaşıyorsanız havanın nasıl bir şekil alacağı hiç belli olmamakta. Mesela ben istanbuldan Giresun’a geldim sabah hava çok güzel sıcak iken akşam üzeri bir anda yağmur yağdı ve hava serinledi işte Karadeniz havası böyle bir şey her an her şey olabilmekte. Bununla ilgili bilgi almak Giresun’da neler olduğunu öğrenmek isteyen arkadaşlarımız mesela Giresun chat kanalına gelebilir burada Giresunlu hemşerileri ile sohbet edebilir . Aynı şekilde diğer illerde yaşayan ve orada şu an olan arkadaşlarımızdan kendi memleketinize göre Bilgi hemen anında canlı canlı bilgi alırsınız . Yani bunları bu kadar basit ve sade bir şekilde yapabildiğinizi biliyorsunuz ve bizleri tercih etmiyorsunuz işte bu tamamen bir saçmalık olmakta. Yani sohbet sitelerimizi bu kadar basitlikler takip etmemek çok saçma bence tabi ki . Ayrıca tanıştığınız kişilerle skype üzerinden canlı bir şekilde görüntülü yada sesli olarak konuşarak memleketiniz hakkında anlık bilgi alırsınız ve karşınızdaki kişiyi de yakından takip edersiniz .

 

Memleket muhabbetleri

Memleket muhabbetleri

 

 

Memleketimizin her yeri ayrı bir güzel olmakta . Sizlerinde yaz aylarında ülkemizde ki en Gözde tatil mekanlarına giderken bazılarımız ise memleketlerine giderek özlem gidermekte. Aslında gelecek neslimize memleketlerini göstererek onlara sevdirmek onları teşvik etmek onların başka memleketlerde yaşanmalarına müsade etmeden atalarının akrabalarının yaşadıkları yerleri gösterek bildirerek ne kadar bağlı bir memleketli olarak yetiştirmek gerekmekte . Hiç değilse ileride nerelisin dediklerinde şuralıyım gittin gördün mü dediklerinde hayır dememesi bilmesi açısından onlara kendi özümüzü hatırlatmak gerekmektedir. Yoksa günümüzede aşırı derece batılaşma olduğu için çocuklarımızın Batı’ya özgü ülkeler şehirleri yaz aylarında tercih ettiklerini göreceksiniz bu yüzde  kendi özlüğünden vazgeçeceklerdir . Siz siz olun mutlaka çocuklarınıza güzel bir anı hatıra insanlar bırakmak adına kendi özlüklerini unutmamaları adına mutlaka kendi şehirlerini göstermeliyiz ve her sene gitmek için teşvik etmeliyiz alışmaları açısından çok önemlidir. Umarım bizim sohbet sitelerimizde vermiş olduğumu bu memleket sohbetleri konumuz sizlere ilham vermiştir ve bizleri canlı bir şekilde sohbet ederek her daim tercih edersiniz . Hepinizi mutlaka buraya bekliyoruz ve güzel arkadaşlıkların yanı sıra güzel memleketinizden haberdar ve akrabalarınızla canlı çalı sohbet chat yapma imkanı bulmuş olursunuz. Hadi mutlaka sizlerde buraya gelin …

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
sohbet,sohbet odaları ve sohbet siteleri olarak yeni arkadaşlıklar edinmenize yardımcı olmaktayız. Türkiye'nin en iyi chat sitesi olduğumuzu bilmenizi isteriz.