Kurban bayramı sohbetleri

  • 09 Ağustos 2019
  • 48 kez görüntülendi.
Kurban bayramı sohbetleri

Kurban bayramı sohbetleri kanalımıza hoşgeldiniz . Yeni bir bayram zamanı geldi çattı . Bir çok insanın tatile ihtiyaç duyduğu zaman da gelen bayram zamanı insanların hem dini vecibelerini yerine getirmeleri açısından hemde aileleri ile zaman geçirmek ve tatil yapmak açısından iyi gelmekte. Bayram da bir çok insan kurban kesimi yapmak için hazırlıklar yaparak bayram sabahı dünü vecibelerini yerine getirmektedirler. Ayrıca kurban bayramı demek hac vazifesini yerine getirmek için kutsal şehre giderek Kabe yi tahaf ederek ayrıca peygamberinizdir tarafından sünnet olan ve farz olarak bizlere verilen dini görevlerimizi kurban bayramında yerine getirip hacı olmaktadırlar. Bir çok kişi de kurban bayramını kendi memleketlerinde geçirmekle birlikte oralar da kurbanlarını kesmektedirler. Bayramlar aslında aileler arasında sohbeti de artırmaktadırlar. Her bayramda büyüklerimizin ellerini öpmek için bayramın 2 ci günü genelde aile fertlerini ziyaretlere gideriz . Bu sayede hem bayramımızı yaşamış oluruz hemde akraba bağlarımızı kuvvetlendirmiş oluruz. Bir de çocukları unutmamak lazım çocuklar bayram gümlerini dört gözle çekmektedirler . Nedeni ise hem el öpme hemde harçlıklarını almak için . Büyüklerimiz ise bayramdan bir gün önce yani Arife günü mezarlıklara giderek mezar ziyaretleri yapılmaktadır. Bu aslında ölenlerimizi unutmadığımız ve onların ruhlarına dualar ederek onları ebedi hayatta yüreklerinin yangınlarını söndürmeye çalışırız .

Kurban bayramı sohbet

Kurban bayramı sohbet

 

kurban bayramı sohbeti için bizler de sohbet platformları kırdık. Gelen insanların birbiri ile sohbet etmelerini sağlamaktayız . Bu sayede insanların tanımadıkları insanların da bayramlarını kutlamalarına vesile olan olmaktayız . Güzel bir ortama vesile olduğumuz içinde mutlu olmaktayız . Sonuçta her müslüman insanın bir müslüman ile bayramlaşması hepimiz için önemli olmaktadır . Sohbet odalarımız devamlı açık olduğu için her daim girip bayramlaşma yapabileceğiniz insanlar bulabilirsiniz. Kendinizi yalnız hissetmeye gerek yok . Sohbet sitelerimize gelerek eski den yaşadığınız bayramları burada yaşabilirsiniz . Sohbet chat odalarımız her daim açık ve sizleri beklemekle birlikte bayramlarınızı burada kutlamaya teşvik etmektedir . Bayram’ın genelde ilk gününde insanlar ziyaretlerde bulundukları için sohbet odalarına girmemekteler ama diğer günler rahat olduğu için herkes işlerini hallettiği için bayramın 2 ci günü daha rahat olmaktadır açıkcası . O yüzden sizin tercihiniz ilk gün olursa ve kimseyi göremezseniz bilin ki herkes bayram gezmelerinde olmaktadır. Bu yüzden de sizin tercihiniz mutlaka 2 ci gün olmalıdır . Eğer sizler de bayramda kendinizi yalnız hissediyorsanız hemen sohbet sitelerimize gelerek bizlere katılabilirsiniz

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
sohbet,sohbet odaları ve sohbet siteleri olarak yeni arkadaşlıklar edinmenize yardımcı olmaktayız. Türkiye'nin en iyi chat sitesi olduğumuzu bilmenizi isteriz.