Kocaeli Sohbet

  • 03 Mart 2019
  • 282 kez görüntülendi.
Kocaeli Sohbet

Marmara bölgesinin en güzel illerinden Kocaeli sohbet odalarına hoş geldiniz. Ülkemizdeki sanayileşmenin bir kısmını karşılayan illerimizden biridir. Kocaeli bir tarafı karadeniz kıyısına diğer tarafı ise marmara denizine kıyısı olan illerimizden biridir. Kocaeli istanbul ve bursa dan sonra da marmara bölgesinin en büyük şehirlerindendir. Bu hem nüfus hemde sanayileşme olarak kendini zaten göstermektedir. Aslen kocaeli ilinden olan insanların bir çoğu aslında şehir merkezlerinden çok uzakta yaşamaktalar yani köy hayatı yaşamaktalar. Çünkü şehir merkezi öğrenci kalabalığından, iş hayatlarını burada sürdüren vatandaşlarımız için oldukça rağbet görmektedir. Ayrıca kocaeli istanbulun arka bahçeside diyebiliriz. Doğal güzelliklerinin yanı sıra gezilecek o kadar çok yerin olması istanbul gibi eski bir yapıya ve geçmişe sahip olması kocaeli yi marmara bölgesinin önemli şehirlerinden biri yapmaya bence yeter de artar zaten. Son zamanlar da ise kış aylarında bir çok kişinin uğrak noktası olan kartepe kocaeliye bağlı bir yerdir. Bu yüzden dediğimiz gibi kocaeli istanbulun arka bahçesi gibi. Hafta sonu sıkılan bir çok kişinin kaçma noktası olarak ta diyebiliriz. Yaz aylarında ise kefken,karamürsel,kandıra,Değirmendere gibi aklımıza gelmeyen bir çok noktadan denize girebilirsiniz. Lakin şöyle bir şey var ilk başta da söylediğimiz gibi bir tarafı marmara denizi diger tarafı kara deniz olduğundan dolayı seçimi siz yapmanız daha mantıklı olmaktadır. Kara deniz biraz daha hırçın ve soğuk olduğu için tercih edilmeyebilir düşüncesine yatkın olsa da yaz ayların serinlemenin en iyi noktalarından biri olarak ta olabilmekte. Diğer ismi de izmit olarak geçmektedir. Resmi olarak ise tabiki kocaeli olarak bilinmektedir. İlimizin plakası 41 olarak bilinmektedir. Zamanında kocaeli nin adı kocaelispor ile duyulmakta idi . Şehrin takımı olan kocaelispor sahipsizlikten en alt liglere kadar gitti. Bu yüzden farklı sektörler üzerinden ilin tanıtımları yapılmaktadır. Kocaeli sohbet ortamlarında da çok geride kalmış olan bir şehir onları hareketlendirmek bir birleri ile konuşturmak için Kocaeli sohbet sitelerini yeniden hayata geçirmeye karar kıldık. Umarım bu da başarılı olur ve Kocaeli arkadaşlarımızı kanallarımıza devamlı gelerek bizleri mutlu ederler .

Kocaeli Chat

Kocaeli için elimizden ne geliyorsa yapmaya özen gösterelim arkadaşlar. Bu şehir daha iyi yerleri hak etmektedir. Evet üniversite yıllarım orada geçti ve çok güzel yıllardı şehir o zamanlar da güzeldi şimdide güzel . İnsanları ile Kocaeli sohbet odaları sorduğumuzda kimsenin fikrinin olmaması Kocaeli şehrinden olan insanlarla birlikte Chat yapabildiklerini söylediğimizde ki tepkileri bilmiyor olmaları bizleri üzdü. O yüzden onlara sesimizi duyurabilmek adına Kocaeli chat odalarını en iyi şekilde en kaliteli şekilde onların beğenisine sunup birbirlerin tanımalarını arkadaşlıklar edinmelerini köylerinden mahallelerinden ilçelerinden en önemlisi Kocaeli den bilgi alması için ne gerekiyorsa yapacağız bizlerde. Burda canlı canlı sohbet imkanı vererek anlık bir şekilde konuşmalarını sağlamak bizleri mutlu etmekle birlikte daha neler yaparız diye görüşlerini devamlı da almaktayız. Yaptığımız her şey hem sitemiz için hemde onlar için olduğundan dolayı herkes bir şekilde kazanacaktır. Böyle bakıp geçiştireceğiniz bir şey olmaması gerekmektedir. Sende burada ol ve şehrine sahip çık . Kocaelili biri olduğunu dosta düşmana göster.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ
sohbet,sohbet odaları ve sohbet siteleri olarak yeni arkadaşlıklar edinmenize yardımcı olmaktayız. Türkiye'nin en iyi chat sitesi olduğumuzu bilmenizi isteriz.