izmir sohbet

  • 09 Şubat 2019
  • 509 kez görüntülendi.
izmir sohbet

En yeni izmir chat odalarına hoşgeldiniz. İzmirliler için hazırladıgımız sohbet portallarından biri olarak sunulmaktadır. Resimli , üyelikli yada ücretli bir yer değildir. Türkiyemizin güzide illerinden biri olan izmiri temsil etmesi acısından bire bir olarak adlandırabilmekteyiz. İzmir ülkemizin ege bölgesinde yer almaktadır. Burası aynı istanbul gibi sahil kenti olarak göze batmaktadır. Yunan adalarına yakınlığı acısından bir cok yerli yabancı turistin ilgisini cekmektedir. Burada yaşamakta olan halk ise genelde yaz aylarında gelen turistler sayesinde para kazanarak gecimlerini sürdürmektedir. izmir sohbet odaları olarakta turistlerin daha fazla bilgi alabilmesi acısından buraya agırlık vermekteyiz. Çok kapsamlı bir şekilde her kesimin geldiğini görebiliriz. Ülkemizin en cumhuriyetci illerinin başında gelmektedir. Her sene atatürkün partisi olan chp kazanmaktadır. Bu yüzden halk genelde cumhuriyetci atatürk ilke ve inkilaplarına sadık kesim olarak görülmektedir. Ayrıca üniversite kapsamında ise bolca bölgesinde üniversite kampüsleri bulunmaktadır. Bir cok ilden ögrencinin gelip burada eğitim görmektedir. Kentin hem güzelliği hemde insanların düşünce yapısı olarak baya bir medeni olması burada yaşayanları hayli mutlu olarak adlandırmaktayız. Son zamanlarda izmir halkı için gelişememe duygusu olmakta. Belediyenin calışma aşaması biraz yavaş işlemektedir. Bu bakımdan izmir halkı bundan şikayetci olsada seçim zamanı yine oylarını chp ye vermektedirler.

izmir sohbet siteleri

Son zamanlarda sohbet ettigimiz izmir halkının tek endişesi bu secimlerde de kazandıgı taktirde chp nin calışmaması olarak görülmesi. Ama yinede kendilerini atatürkün izinden onun kurmuş oldugu parti üzerinden izmirin yönetilmesini istemektedirler. Bunda da haklılık payları olmaktadır. Bazı esnaflarla sokakta sohbet röportajlarımızda geneli cok fazla imkanın sağlanamamasından yakınmaktalar. Bunu ileride daha da kötü olacakların bir habercisi olacağını söylemekteler. Sokaktaki vatandaşlara mikrofonumuzu uzattıgımızda ise tamamen farklı şekilde birbirinden ayrı düşünceler görmekteyiz. Bazı insanlarımızın bu seçim de izmirin el değiştrecegini söylemekteler. Ama bir cok insana göre ve uzmanlara göre yine aynı parti ile yola devam edilecegi görüşü hakim. Aslında o kadar güzel bir memlekete neden daha fazla imkanların saglanması gerekirken calışmazlar onuda tabiki anlamış değiliz. Ama devlet büyüklerimizin bir bildiği vardır deyip tamamen ortada bir yaklaşım izlemek lazım. Türkiyenin en büyük 3 cü büyük ili olan izmir de nereleri gezmek gerekir derseniz mutlaka konak sahili öneririm sizlere. Ayrıca alsancakta ki kıbrıs şehitleri caddesi mutlaka gitmeniz gereken yerlerin başında. Cok hareketli bir yer olmaktadır . Eğlencenin sohbetin döndüğü on numara mekanlar bulunmakta. Ayrıca izmir merkezde bulunan sembol olmuş izmir saat kulesi mutlaka görülmesi gereken yerlerin başında gelmektedir. Bunun yanında karşıyaka bayraklı göztepe gibi bir cok yeride gezmenizi öneririz. Hele ki göztepe , karşıyaka arasında gecen ezeli rakebeti söylemek gerek. Uzun yıllardır birbirleri ile rekabet halinde olan takımlardan göztepe süper lig e yükseldiginden bu yana birbirleri ile maç yapmıyorlar. Ama biliniyor ki halen ezeli rakipler. Eğer sizlerde izmir hakkında görüşlerinizi belirtmek isterseniz konumuzun altında bulunan yorum kısmına yazabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ
sohbet,sohbet odaları ve sohbet siteleri olarak yeni arkadaşlıklar edinmenize yardımcı olmaktayız. Türkiye'nin en iyi chat sitesi olduğumuzu bilmenizi isteriz.