Fransa Sohbet Odaları

  • 23 Haziran 2019
  • 82 kez görüntülendi.
Fransa Sohbet Odaları

Fransa sohbet odaları adından da belli olduğu üzere Avrupa birliğinde ki Ülkelerden biri olan Fransa ya özel bir sohbet odalarıdır. Fransa sohbet siteleri genelde Fransızca eğitim vermek amaçlı açılmış bir chat platformudur. Ama nitekim burada ne kadar Fransız sohbetleri edilse bile bazen bilmediğimiz terimler olduğunda Türkçe de cevaplanıyor . Fransızların bir çok alternatifleri var . Dünya genelinde Fransızca konuşan çok fazla insan yoktur. Yani Türkçeye baktığımızda belirli yerlerde belirli insanlar bilmektedir. Bu yüzden de sohbet sitelerimizde Fransızca öğrenmek isteyenler için çok ideal bir chat sitesi olarak görülmektedir. Ayrıca kendi dilimizde olan bazen anlaşılmayan konularda bu konuya çok Fransızsın dinmekte. Bu tamamen konuya hakim olamama anlamına gelir . Bu tamamen deyim olarak Türkçe de yer almakta. Bu deyimi dün içerisinde çok fazla kullanmaktayız. Bunu tanımadığımız insanlara bile söylemekteyken çevremizde ki insanlara da söylüyoruz. Fransa sohbet siteleri genel olarak tüm Fransa da yaşayan insanlara açıktır. Tabi ki yabancı kişiler de gelebilmekte iken Türklerinde ilgisini çekmektedir. Düşünsenize Fransa da yaşıyorsunuz ve Fransa da yaşayan bir Türk ile Sohbet kanallarımızda tanışıp arkadaş oluyorsunuz.

 

Fransa muhabbet

Fransa muhabbet

Fransa için söylenecek bir kaç söz var aslında onları da dile getirmek isterim . Fransa Avrupa birliğinin gözde ülkelerinden biri olarak bilinmekte. Ayrıca Avrupa’nın en güçlü devletlerinden biridir de . Bununla birlikte ülkede yaşayan bir çok insan aslında tam anlamı ile Fransalı değildir. Bu ülke sömürge ülkesi olduğu için genelde halkın geçmiş dönemlerden bu yana süre gelen şekli farklı ülkelerden olmasıdır. Atalarının genelde sömürge yolu ile Fransa ya gelen bir çok insanın devamı olarak görülmekte. Özellikle de Afrika Kıtasından geçmişte bir çok insan getirilmiştir. Köle olarak Fransa da çalıştırılmıştır. Ama demokrasi ile köleleştirme bittiğinde bu insanlar Fransız vatandaşı sayılarak Fransa da kendilerine yer edinmiştir. Mesela Fransa milli takımına bir bakın. Gerçekten Fransalı olan bir topçu görülebilmekte mi ? Geneli ya Fas kökenli  ya Nijerya kökenli yada Cezayir kökenlidir. Yani çok uluslu millet dedikleri işte bu olmaktadır. Ama bu ulusçuluk tamamen köleleştirme ile oluşmuş bir ulusçuluktur. Bu da bizim Türk genlerimizin tersini yansıtmakla beraber bizlerin özgürlüğümüze düşkün köle zihniyeti olmayan bir nesil toplum olduğumuz biliniyor. Zaten Fransa da Türk kökenli herhangi bir Fransız vatandaşı göremezsiniz.

Fransa Chat Odaları

Fransa Chat Odaları

 

Fransa da yaşayan Türkler aslında hayatlarından memnun gözüküyor iseler bile aslında fırsatları olduğunda Türkiye ye dönmek için zaman kollamaktadır. Son günlerde özellikle Fransa da olan olaylar sonrasında bu ülkeye ne tatile giden var nede turistlik geziler için giden insanlar var. Çünkü gerçekten ülke zor durumda olmaktadır. Biz de Türk vatandaşlarımızın yanında olduğumuzu hissettirmek adına onlara Fransa muhabbet odalarını hediye olarak sunduk. Onlardan Fransa hakkında bilgiler alarak durumların ne olduğunu öğrenmek hemde kendilerinin ne durumda olduklarını bilmek için devamlı iletişim halindeyiz. Ayrıca yakınları ile ücretsiz bir şekilde sohbet kanallarında konuşarak kendileri hakkında malumatlar vermektedirler. Habercilerin bile bizim sohbet sitelerimizi takip ettiğini baz alırsak normal misafirlerimizin de bizleri takip etmesi gerekmektedir. Sonuçta gerçekten çok başarılı bir ekip ile çok başarılı işler yapmaya devam etmekteyiz. Fransa da yaşayan Türkler için her zaman daha iyisini yapmaya devam edeceğiniz ve desteklerimiz her zaman onların yanında olduğunu bileceklerdir. Umarım siz değerli arkadaşlarımız sizlerde Fransa sohbet chat odalarına gelerek destek vermek isterseniz bekleriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
sohbet,sohbet odaları ve sohbet siteleri olarak yeni arkadaşlıklar edinmenize yardımcı olmaktayız. Türkiye'nin en iyi chat sitesi olduğumuzu bilmenizi isteriz.