Dost Sohbet

  • 02 Şubat 2019
  • 435 kez görüntülendi.
Dost Sohbet

Hayatınız boyunca sağlam dostluklar kurmak için elinizden geleni yaptıgınıza inananlardanmısınız. Ben her zaman cok iyi bir dost oldugumu düşünenlerdenim diyorsanız tam sizlik bir dost sohbet odaları. Yaşantınız boyunca dostluklar kurarak kendinizi kanıtladıgınızı bu şekilde cok iyi sırdaş biri oldugunu dertler dinleyerek kendinizi kanıtlamış olabilirsiniz. Hayatınız boyunca daha cok dostlarınız olması için cabalamışta olabilirsiniz. Mesela benim hayatım boyunca 5 parmagın 5 ini geçmiyecek dostlarım olduguna inanmaktayım. iyi yada kötü günümde her zaman yanımda olduguna inandığım dostlarım olduğunu bilmekteyim. Bana desteklerini hiç bir zaman bırakmayan hayatım boyunca yanımda olduğunu bildiğim kişiler olmakta. Böyle kişileri bulmak belki biraz şans belkide kaderin bir cilvesi olarak görebilisiniz. Ama gercekte olan sizin davranışınız ve karşınızdaki kişinin size karşı olan sevgisi ve davranışı olmaktadır. Öyle herkese dostumuz diyemiyeceğimizi bilmek diyebildiğimizde ise onunla hayatınız boyunca birlikte güzel dostluklara imza atabileceginizi anlamak güzel bir şey olmalı . Peki gercek yaşantıda yaşadığın dostlugu burda neden bulamayasın değilmi? Sanal da böyle dostluklarda olmakta . Olucaktır da herkesin niyetileri farklı olabilmekle birlikte iyi insanlarında varlığından söz etmek gerekmektedir. Rabbim bu insanlarla bizleri her yerde tanıştırmayı nasip etsin.

Dostlarla Sohbet

İşte bizimle olacak her kişi böyle dostluklara arkadaşlıklara neden sahip olamazsın değil mi ? Ömrümüz boyunca ailemizden hariç en önemli olan dostlarımızdır . Doğup büyür ve ölürüz bu kısa yaşantımızda belli bir yaşa gelene kadar ailemiz her zaman destek olurken özellikle okul cağlarına atıldığımız andan itibaren dostluklarımız olmaya başlamakta. Mahallemizde ki dostumuzdan okuldaki dostlarımıza kadar iş yaşantımızdaki dostlarımıza kadar bir cok yerden yeni dostluklar ediniyoruz. Bazen bir küslük bir dargınlık olsada mutlaka ve mutlaka gönül alıyoruz yada gönül alıyorlar bir şekilde yeniden hayatımıza dahil oluyorlar. Cok sağlam dostluklar kurmak cok kolay bir şey değil ama bu dostlukları bozmak yıkmak o kadar kolay ki o yüzden yaptığımız şeylere kullandığımız kelimelere cok dikkat ederek karşımızdaki insanı kırmamaya özen göstermek lazım . Aslına bakarsanız bu biraz kendimizi ifade etmekle alakalı bazılarımız kendini cok fazla ifade edememekte. İfade edemediginden dolayı yanlış anlaşılmalara sebep olabiliyor. Ama dostunuzu tanıyorsanız yanlış yapmayacağını sadece kendini cok iyi ifade edemediği anlayacaksınızdır. Umarım sizlerde dost sohbet chat odalarına gelir yeni dostluklara arkadaşlıklara yelken acarsınız . Hayatınızda bu fırsat kaç defa karşınıza çıkar değilmi ?

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ
sohbet,sohbet odaları ve sohbet siteleri olarak yeni arkadaşlıklar edinmenize yardımcı olmaktayız. Türkiye'nin en iyi chat sitesi olduğumuzu bilmenizi isteriz.