Chat

 • 27 Ocak 2019
 • 518 kez görüntülendi.
Chat

Chat Sitelerinin Globalleşen Markası sohbetinci sitesine hoşgeldiniz.

Globalleşen dünyada artık yaygın olarak kullanılan chat kelimesi dünya üzerinde bir cok insanı birbirine baglamaya devam etmektedir. Chat bir cok kişinin bildigi gibi sohbet olarak anılmaktadır ki bu türkçe karakteri olarak bilinmektedir. Yoksa normalde global olarak ise chat olarak yabancıların bildig bir kelimedir. Bu farklı dillerde de olsa bu şekilde de olsa aynı söylenmeye devam etmektedir. Chat dedigimiz direk sanal ortamlardaki chat sohbet yapmaya yarayan bir kelime olarak türemektedir. Ama normal insanların birbiri ile konuşmasına global olarak chat denebilir. Chat odaları olarak artık bizlerde dünyaya acılma vaktimizin geldigine inandıgımız için yabancı arkadaşlarımız için onların bilecegi tarzdan kanallar acmaya karar verdik ve onların bu kanallarda rahatlıkla eglenceli zaman yaşamalarını saglamak adına bunu onların bilgisine sunmaktayız.

Konuşma Sohbet Etme

Chat türkiyede ise farklı algılanmaktadır. Genelde google amca üzerinden sohbet kelimesi üzerinden arama yapılmaktadır. Lakin farklı diller bilmekte olan insanların kelime haznesinin gelişebilmesi yabancı kelimeler ögrenebilmesi için bu tarz chat kanalları kelimesinden arama yapmaktadır. Bu aramalar neticesinde chat yapabilecekleri farklı ortamlar bulmaktadırlar. Buralardaki farklı ülkelerden giriş yapan insanlarla yabancı dillerinin daha fazla geliştirebilmektedirler. Bizde bu gelişme ayak uydurmak üzere farklı ülkelerin kullanmış oldugu dillerden kanallar acarak hem ülkeye hemde ülke dışından gelen insanların chat yapmasına olanak saglamaktayız. Günümüz türkçesinde ise normal olarak muhabbet konuşma gibi bilnmektedir. Türkler genelde bu tarz kelimeler üzerinden arama yaptırmaktadır.

Özlenen Sohbetler

Son zamanlarda kendimizi baya aştıgımızdan artık her kesime hitap etmek için elimizden gelenin en iyisn yapmaya özen gösteriyoruz ve göstermeye devam edicegiz. Bizi tercih eden insanları söylemlerine dikkat ederek isteklerine göre farklı şekilde hizmet vermeye gerekli görülen yerlere takviyeler yaparak chat ortamlarını ayakta tutmaya devam edecegiz. Sonucta yukarıda dedigimiz gibi chat globalleşen dünyada cok önemli bir kelime haznelerinden biridir. Amerika , ingiltere , almanya , rusya , çin gibi ülkelerde bulunan yüzbinlerce insanı bir arada bulunmasını ve kaynaşmasını saglamaktadır. Bu insanlar için yapılması gerekenleri haddinden fazla bir şekilde yapmaya devam edecegiz. Türkiyede olan bir kişi neden amerikada ki ile sohbet etmesin yada rusyada kiyle dimi arkadaşlar . Bu bakımdan her daim yenilikler sunmaya ve istekleri dinleyerek daha cok daha diyerek hizmet sunmaya devam edecegiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
 1. MeLiSa dedi ki:

  mrb. tanışmak isteyen beyleri sohbet odalarına chat yapmaya bekliyorum.

  1. Sinan dedi ki:

   Tanisabiliriz

 2. CeyDa dedi ki:

  Dünyanin heryerine ulasabiliyoruz masallah.. Kesin yakinda japonlarla konusma firsati bir buttonla bulucaz yakinda.. biz türkce yazcaz..Aninda Tercüme edip digerine japonca cevap vercez.. Bak Sen o zaman dünyanin haline.. 😀

 3. YuDuM dedi ki:

  Sosyal mecra ne kadar ilerlerse ilerlesin, chat’in yeri bambaşka. Sarsılır ama yıkılmaz 😛

BİR YORUM YAZ
sohbet,sohbet odaları ve sohbet siteleri olarak yeni arkadaşlıklar edinmenize yardımcı olmaktayız. Türkiye'nin en iyi chat sitesi olduğumuzu bilmenizi isteriz.