Chat Sohbet Odaları

  • 06 Şubat 2019
  • 323 kez görüntülendi.
Chat Sohbet Odaları

Merhaba Hoşgeldiniz. Gözlerinizi kapatın ve düşünün sahildesiniz sevdiginiz insanlar yanınızda . O kadar cok huzurlusunuz ki onlarla birlikte keyifli bir günden harika anılara kadar herşeyi görebiliyorsunuz. Bir yandan onlarla sohbet yapıyorsunuz bir yandan hazırlamış oldugunuz yemekleri götürüyorsunuz . Cocuklarınız yanınızda onlarla şakalar yapıyorsunuz . Sevdiginiz insan yanınızda ve gözlerinin içine bakarak o mutlu anı hissediyorsunuz. Anne babanız yanınızda torunları ile oynalamarı sizlerle birlikte olmalarından dolayı verdikleri mutlu gülücükleri sizin içinizi daha cok rahatlatmakta ve mutlu etmekte. Hayatta istedigimiz şeylerden bir tanesi değil mi arkadaşlar. Ne kadar huzur dolu bir ortam değil mi ? gözlerinizi kapatın ve mavi denizin vermiş oldugu huzuru dinleyin . Dalgaların gidip gelmesi sanki bir annenin evladına ninni söylemesi gibi dimi. O şekilde uzanım uyumak o sesle birlikte uyumak ne harika birşey. Uyandıktan sonra ise ailenle birlikte güzel bir cay eşliginde sohbet etmek anlatılması imkansız birşey ya. ne kadar mutlu ve huzur dolu rabbim herkese bu kadar güzel şeyler nasip eder.

Sahilde Sohbet

Yada evli değiliz bekarız ve gercekten haz alabilecegimiz şeylerden bir kaç tanesini düşünelim gözlerimizi yeniden kapatıp düşünelim . Mesela beşiktaş iskelesindeyiz. Ordan kadıköy vapuruna bilet aldık elimizde simitimiz vapurun gelmesini bekliyoruz. Bekledigimiz an ise geldi çattı vapurumuz geldi ve kapılar acılıyor biniyoruz. Vapurun en güzel yerini kapmış bulunuyoruz. Hava güneşli ama birazda serin deniz pırıl pırıl parlıyor. inanılmaz görüntüsü ile bizi bizden alıyor . Ve çay servisi yapan arkadaşlar dolanmaya başlıyor hemen bir çay kapıyoruz ve yanımızda ki simitimiz cıkarıyoruz. Bir yudum çay ve yanında simit inanılmaz bir keyif ve o sırada martıların sesleri geliyor . Uçarak yanınaza kadar gelerek havada sizden bir insan gibi simit istiyor o kadar belli ediyorki anlatamam. Hemen bir koparıp denize dogru atar atmaz havada yakalıyorlar . ve bir digeri geliyor digeri geliyor digeri geliyor . Etrafınızdaki insanlar sizi görüp onlarda aynı şeyi yapmaya başlıyorlar. Herkes mutlu bir şekilde yakala yakala diye sanki karşılarında insan varmış gibi martılarla sohbet ediyorlar. Ama malesef vapurun yavaşlaması ile anlıyoruz ki iskeleye geldiğimizi . Her şeyin bir sonu oldugu gibi bununda bir sonu vardı elbet . Her güzel şey gibi bu da cok erken bitti ama o anki dakikalar herşeye değer gibi. Arkadaşlar bu aklımızdan gecen düşünceler olarak görünsede bunu gercek hayatta yaşayanlardan biriyim acıkcası. Güneşli bir hava oldugunda mutlaka beşiktaş iskelesine gidip kadıköy vapuruna binin emin olun anlattıklarımı bire bir yaşacaksınızdır. Ve gercekten cok büyük bir mutluluk ve haz alacaksınız. Buna emin olabilirsiniz. Bizlerde sizlerin hayatlarında ki mutluluklarınızı yayınlamak isteriz. Konularımızın altına yazarak düşünce ve yorumlarınızı bekliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
sohbet,sohbet odaları ve sohbet siteleri olarak yeni arkadaşlıklar edinmenize yardımcı olmaktayız. Türkiye'nin en iyi chat sitesi olduğumuzu bilmenizi isteriz.