Canlı Sohbet

  • 24 Mart 2019
  • 732 kez görüntülendi.
Canlı Sohbet

Canlı sohbet siteleri genelde anlık olarak yazışmalı olarak bilinmektedir. İnsanların karşılıklı anlık olarak yazışmalarına canlı sohbet denmektedir. Canlı Sohbet demek ayrıca kişilerin cam sohbet yada diğer adı ile kameralı sohbet olarak’ta bilinen görüntülü şekilde birbirleri ile konuşmalarına denmektedir. Bunun haricinde sesli olarak’ta sohbet edebilme imkanı bulunmaktadır. Kendi sohbet odalarımızda ise irc tabanlı olduğundan sesli yada görüntülü olarak hizmet vermemekteyiz. Bunun yerine yazışarak konuşmalarını sağlamaktayız. Aslında en güvenli sohbet şekli de şu zamanda bu olarak görülmekte. Yani ne ses nede görüntü olmadan insanların utanmasına sıkılmasına yada onları kayıt etmesine imkan vermeden yapılan sohbetlerdir. Bu güvenli olması nedeni ile bir kişiyi buna teşvik etmektedir. Web’den irc tabanlı canlı sohbet odalarımıza girerek canlı şekilde chat yapabilmektesiniz. Bunun yanı sıra eğer mirc kullanıyorsanız mirc üzerinden de sunucu ismimizi yazarak giriş sağlayabilirsiniz.

Canlı Chat

Canlı chat aslında bir nevi sesli sohbet yada kameralı sohbet gibi hizmet vermekte . Tek farklı onların yazışmadan görüşerek yada duyarak olmasından kaynaklanmaktadır. Bunun nedeni vermiş olduğu alt yapı ile alakalı ve güven ile alakalı. Ayrıca dediğimiz gibi güven ortamları çok az olmakta sonuçta sizi gören yada duyan biri sizi kayıt ederek gizli bir şekilde bu elindeki kayıtları İnternet ortamlarına aktarabilir. Bu bakımdan yazışmalı olması sohbetin daha makbul olacaktır herkes için. En azından karşınızda ki insanı iyi tanıyana kadar belli bir seviyeli konuşarak yazışarak bir süre bu şekilde görüşerek evet tanıdım dediğinizde ise sosyal medya hesaplarını isteyerek görebilme imkanınız olabilir. Ama bu süre zarfında yaptığınız ve yapacaklarınız sizin karakter özelliğinizi ön plana çıkaracak. Bu yüzden daha temkinli ve anlaşır yazmanız sürekli takılmanız sizi tanınır hale getireceği gibi insanlarda güven ortamını kendiniz olarak sağlayacaksınız.

Canlı sohbetler

Peki biz desek ki size bilgisayardan değil sadece mobil telefonlarınızdan da girebileceğinizi söylesek ve uygulamamızın nereden indireceğinizi söylesek ne dersiniz? Evet son günlerde yeni uygulamamız olan sohbetinci sohbet odalarının google play store da artık bulabilirsiniz.Ücretsiz bir şekilde goolge play den bulup indirmeniz halinde telefonunuz da aplikasyonumuz olacak ve hiç siteye giriş yapmadan da direk sohbet sitelerimize ve sohbet kanallarımıza bağlantı sağlayacaksınız. Bu sayede istediğiniz her hangi bir yerden giriş yaparak canlı muhabbet odalarımız sizlerinde hizmetinde olacaktır. Bunları yapmak bu kadar basit iken neden başka yerlerde kendinizi zorlayıp uğraşasınız ki her şeyi ayağınıza kadar getirdik ve kolaylaştırdık. Gerisi size kalmış girip direk chat odalarımızda gönlünüzce yeni arkadaşlıklar edinebileceksiniz. Hiç düşünmeden güvenli bir şekilde muhabbet etmenin en sağlam ve sade yolu olan sitelerimiz sizleri’de aramızda görmekten büyük mutluluk duyar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
BİR YORUM YAZ
sohbet,sohbet odaları ve sohbet siteleri olarak yeni arkadaşlıklar edinmenize yardımcı olmaktayız. Türkiye'nin en iyi chat sitesi olduğumuzu bilmenizi isteriz.