Bayanlarla Sohbet

  • 15 Mayıs 2019
  • 316 kez görüntülendi.
Bayanlarla Sohbet

Bayanlarla Sohbet

Bayanlarla Sohbet evet konu başlığımızdan anladığınız üzere bugün sizlere bayanlarla chat nasıl yapılır bu konu hakkında biraz bilgi vereceğim. Tabi ki herkesin belli bir konuşma stili tarzı olduğunu biliyoruz sadece kadınların nelerden hoşlandığına dair  biraz ufak tefek tüyolar vererek sizlerin chat yaparken nasıl davranması gerektiğini biraz da olsa bilgi vereceğim. Sohbet sitelerine girdiğiniz andan itibaren sizlere bir kere hoş geldiniz diyecek bir çok insan olacaktır. Öncelikle olarak bayanlar sizlere hoş geldiniz diyecektir. Çünkü karşılamayı sohbet odalarımızda severler. Ayrıca sizin bayan yada erkek olmanız bir şeyi ifade etmeyecektir . Her türlü sizlerle sohbet etmek için kanal genelinde chat yapmanızı sağlayacak sorular gelecektir. Bu sorulara çok titiz bir şekilde cevap vererek sizlerinde nasıl bir yapıya sahip olduğunuzu az çok özetleyecektir. Eğer gülücük filan kullanırsanız sempatik kullanmazsanız biraz daha ciddi yapıya sahip olarak benimserler. Dikkat etmeniz gereken husus aslında sempatik olmanız olacaktır. Ne kadar çok sempatik olursanız çevrenizdeki insan sayısı bir o kadar artacaktır sevilen biri olacaksınızdır .

 

Bayanlarla Muhabbet

Bayanlarla Muhabbet

 

Bayan Arkadaşlar

Bayanlar çok nazik ve kibar insanlardır. Yani konuşmalarımıza sohbet odaları içerisinde biraz dikkat etmek gerekecektir. Sonuçta gerçekten duygusal insan oldukları için bizlerin düşünmeden söylediğimiz kelimeler onlar için farklı olarak yorumlanmakta iken bizler için yani erkekler için aslında hiç bir ifade etmemekte . Belki de şaka yollu olarak söylediğimiz cümle bayanlar için çok farklı algılandığından o cümlenin şaka olduğunu da anlatana kadar atla karayı seçeriz. Hadi anlattık inandırmak inanılmaz zor olmakla birlikte bunu yapana kadar da bir dünya zaman ayırmak gerekir aslında. Şahsen ben bir daha global sohbet kanalları genelinde konuşma gibi bir şey yapmayacağım. Akıllandım açıkçası her söylediğimi ters anlayan biri çıktığında kıl oluyorum ve bundan dolayı kendim sinir oluyorum. Bunu yapmak yerine böyle olmak yerine sohbet etmem daha iyi vallahi. Kimsenin etlisine sütlüsüne karışmam kimseye bir tek laf etmem işime bakarım konuşmak isteyen olursa özelden ulaşsın bana oldu bitti yani .

bayan arkadaşlar

bayan arkadaşlar

 

Yani ne gerek var o kadar insanla yüz göz olmaya değil mi ? seninle konuşacak bayan olursa gelsin özele merak ettiklerini söylesin arkadaşlar. Erkek kısmı biraz daha kendini ağırdan almak zorunda evet tamam sempatik olmak zorunda oda var ama gerçekten biraz daha ağır olmak ciddi takılmak herkesin gözüne farklı geleceğiniz anlamına gelecektir. Yoksa başka türlü bu şekilde bu ortamlarda barınamazsınız. Sohbet ortamlarında hele hiç . Bayanlarla sohbet odalarında olduğunuzda her bayanla konuşmak yerine size ilgi duyan sizinle ilgilendiğini hissettiğiniz bayanla sohbet etmek daha mantıklı olacaktır. Aksine her bayana yazarsanız aralarında zaten bir bağ olan bayanların sizin hakkında bilgiler vererek birbirlerine sizlerin yanlış anlaşılmasına neden olacaktır. Evet belki kötü bir şey yapmıyorsunuz insanları tanımaya çalışıyorsunuz anlıyoruz ama ne olursa olsun unutmayın ki bayanlarla uğraşılmaz . Bir bayanlar sohbet ederken içten samimi sempatik ve ciddi olmak en önemli özelliklerden biri olmalıdır sizin için aksi taktirde herhangi bir yamukluk gördüğü an sizi ciddiye almaz ve önemsemez. Bundan dolayıda kaybetmiş olursunuz .

Yabancı Bayanlar

Yabancı Bayanlar

 

Ayrıca sohbet odalarımıza gelen bayanların hepsi Türk değildir . Buraya gelen bayanların bazıları yabancı uyruklu olmaktadır. Yabancı sohbet sitelerinde tanıtımlarımız olmaktadır.Tanıtımımız olan sitelerden gelen yabancı bayanların sohbet etmeleri burada yabancı dil bilen Türk erkeklerini daha cazip hale getirmektedir. Özellikle yabancı bayanlar Türk erkeklerinden hoşlandıklarından dolayı bizim sohbet odalarımızı tercih etmekteler son zamanlarda. Bununla birlikte tabi ki yabancı erkekler de gelmekteler ama Türk bayanları yabancı erkeklerle konuşmadıkları için tercih edilmemektedir. Yabancı bayanlar için özel bir sohbet odası açarak  oraya alıyoruz ve sadece yabancı dil bilen Türk erkekleri o özel sohbet odalarına girerek yabancı bayanlarla sohbet etmektedirler. Bunu yapmamızda ki amaç ise Türk bayanlarının her hangi bir kıskançlık,argo terim kullanmalarını önlemek adına almış olduğumuz bir tedbirdir. Sonuçta Türk bayanları da yabancı argo terimlerini kullanmaktadırlar biliyorlar. Oraya gelen yabancı bayanları rahatsız etmemek adına bu uygulamayı yaparak sohbet odalarımız genelinde yabancı bayanlarla sohbet etme imkanı vermiyoruz. Yöneticilerimize başvurarak bilgi vermeniz dahilinde sizleri özel odalarımıza alıyoruz.  Umarım sizlerde en kısa sürede sohbet sitelerimize gelerek bizlerle sohbet etme imkanı bulur ve yeni arkadaşlıklar edinme şansı yakalarsınız saygılar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
sohbet,sohbet odaları ve sohbet siteleri olarak yeni arkadaşlıklar edinmenize yardımcı olmaktayız. Türkiye'nin en iyi chat sitesi olduğumuzu bilmenizi isteriz.