Aşk Sohbet

  • 03 Şubat 2019
  • 562 kez görüntülendi.
Aşk Sohbet

Aşkımızı anlatmanın o kadar cok farklı yolları var ki bu hayatta saymaya kalksak belkide roman olur. Ama en tatlı ve anlatılmaz olanı ise burda yaşanan aşklar olmaktadır. Aşk Sohbet odaları burda birbirleri ile tanışmış gönül bağı kurmuş kişilerden oluşmaktadır. Hayatımızda aşkın nereden ve nasıl cıkacağını bilmediğimiz gibi kim olacağınıda bilemeyiz. Peki hiç düşündünüz mü acaba böyle gercek olmayan ortamlardan bir anda gerçek hayata yaşanacak bir aşkın cıkması bence mümkün neden olmasın. Yeter ki kalplerin bir olması sevmesi saygı duyması gibi bir cok şey bunlara etken olmaktadır. Bir insan sempatikliği ön planda olurken diğer biri de güzelliği ile ön planda olabilmekte . Ama önemli olanı her zaman göz ardı etmekteyiz. Tabiki kişinin iç güzelliği ve huy güzelliği . Huysuz biri hayatınız boyunca çekemeyeceğiniz insanlar kısmına girmektedir. Onunla bir hayatını nasıl sürdürebilirsiniz ki devamlı sizin alttan almanızla sürdürülecek bir hayat olmamakta. Her zaman tamam demek her zaman alttan almak ilişkiye inanılmaz derecede zarar vermekte ilişkiye zarar verdiği gibi kişilerin psikolojik olarakta zarar vermekte. Çok fazla sağlıklı düşünülmemektedir bu gibi durumlarda o yüzden bazen profesyonel bir yardım almak gerekecektir. Ama bu söylediklerim söz , nişan ve evlilik gibi durumlarda geçerliliğini sağlayacaktır. Sevgili olduğunuz biri ile bu denli şeylere gerek yoktur. Sonucta adından belli sevgili eğer yürümüyorsa işin uçu ciddiye girmeden bitirmek gerekecektir. Belkide bu her iki taraf içinde en hayırlısı olacaktır. Bazen doğru kararlar alırken biraz mantıklı olmak gerekmektedir.

Aşık Sohbet

Ama yola cıktığınız andan itibaren ise bazı şeyleri sevdiğiniz içinde görmezden gelmek gerekmektedir. Ayrıca her iki taraf bir şekilde ailelerini idare etmesini bilmesi gerekmektedir. Sonucta aşk chat için gereken şeyler aileleri her iki kişinin idare etmesi ve sakinleştirmesi olacaktır. Bazı şeyleri görmezden gelmek her iki tarafın anlayış bakış acısına kalmaktadır. Ne kadar anlayışlı olursanız sevgiliniz veya evleneceğiniz kişinin sizi o kadar cok sevmesine size bağlanmasına etki edicektir. Hayatınızda hiç aşık oldunuz mu deli gibi birini sevdiniz mi ? illaki böyler şeyler yaşamıştırsınız. Ve bu yaşadıklarınızdan tecrübe cıkarmayı bildiyseniz ileride ne isteğinizi az cok biliyorsunuz demektir. Bunu bilmek size tamamen avantaj getirecektir. Karşınızdaki kişiye düşüncelerinizi ne gibi istekleriniz olduğunu ne kadar ciddi göründüğünüzü belirtirseniz o kadar iyi anlaşılır olursunuz. Aslında aşk o kadar güzel bir şey ki doğru insanı bulduktan sonra onu hiç mi hiç bırakmamak gerekir. Ne olursa olsun kim olursa olsun herkese karşı aşkınızın arkasında durmayı mutlakaya denemelisiniz. Tekrar ediyorum doğru insan ise tabiki . Onuda anlamanın yolu bir cok sebeplerden geçmektedir. Ama kendiniz acısından bir insanı beğendinizi sevdiğinizi anlamak bazı fiziki belirtiler içerir. Mesela karşında konuşamama , karnınızda gıdıklanma, terleme , utanma , heyecanlanma gibi buna benzer bir çok faktör sıralayabiliriz. Ama unutmayın ki bunlar fiziki faktörler duygusal olarak ta biraz mantık ama bir cok kezde kalbinizden gelen o etkileşim o duygu o işte daha cok önemlidir acıkcası. Onu yakalayabildiginiz an o duyguyu hissettiginiz an tamam ya hayatım boyunca aradıgım kişi bu işte diyebilmektesiniz. Umarım sizlerinde karşısına rabbim iyi insanlar cıkarır ve hayatınız boyunca hep mutlu olursunuz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ
sohbet,sohbet odaları ve sohbet siteleri olarak yeni arkadaşlıklar edinmenize yardımcı olmaktayız. Türkiye'nin en iyi chat sitesi olduğumuzu bilmenizi isteriz.