Arkadaşlık Siteleri

  • 05 Mayıs 2019
  • 319 kez görüntülendi.
Arkadaşlık Siteleri

Bir hafta sonu tatilinde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyar hepinize Arkadaşlık sitelerine hoş geldiniz dileriz. Arkadaşlık sitelerimiz sohbet yapmak için tasarlanmıştır. Sohbet arkadaşlıkları arıyorsanız tam yerindesiniz diyebiliriz. Sonuçta kaliteli işlerin altına imzamızı atmaya devam etmekteyiz. Çok fazla bir şekilde Türkiye de arkadaşlık siteleri bulunmaktadır. Bunlardan bazıları tabi ki sohbet’de dayalı olması ile birlikte bazıları da tamamen sevgili , kız arkadaş bulma , erkek arkadaş bulma yada cinsel içerikli sohbet odaları olmaktadır. Bunların alternatifleri olarak’ta kendi arkadaşlık sitelerimiz olmakta. Tek farkımız ise yukarıda belirtmiş olduğumuz özelliklerde ki hizmetleri vermiyor oluşumuzdur. Bunu yapmamamızın nedeni ise tamamen arkadaşlığa , dostluğa , muhabbete dayalı olmamızdan kaynaklanmaktadır. Arkadaşlık sohbet siteleri genelde 4-5 kategori altında inceleyebiliriz. Bunların bazıları kameralı bazıları sesli bazıları yazışmalı ve bunların hepsini karşılayan sistem olarak adlandıra biliriz. Bizim ise tamamen yazışmaya dayalı olduğu için en güvenilir sohbet seçeneklerinden biridir . Hani hayatınızda değişiklik arıyorsanız tam yerindesiniz demektir. Eskiler de mektup arkadaşlığı vardı insanlar birbirlerini görmeden mektuplaşarak arkadaşlıklar edinebiliyordu şimdiler de ise tabi ki teknoloji sayesinde her şey bir tık uzaklıkta olmaktadır. 80 sonu ve 90 başlarında hayatımızda bu tarz uğraş verecek rahat bir şekilde arkadaş bulacağımız başka bir şey yokken mektuplaşma yada polis telsizine benzeyen telsizlerle arkadaşlık arama bulma seçeneklerimiz vardı. Hatta kemal sunal’ın bir filminde telsizle bir bayan arkadaş edinmesi o zaman ki zamanlarda telsizin ne kadar çok önemli bir şey olduğunu göstermekteydi. O Zamanlarda telsizle filan arkadaş edinmek daha cazip gelebiliyordu insanlar adına. Ama peki ya yabancı dil geliştirmek için ne yapmamız gerekiyordu ? Ya kurslara gidip öğrenmek yada okul okuyarak öğrenmek gerekiyordu. Ama bir yolu daha vardı açıkçası yurt dışında birine yazarak mektuplaşarak onunla mektup arkadaşlığı yapabiliyordunuz. Nasıl peki bulunuyordu nasıl yapılıyordu derseniz . O senelerde Türkiye’ye yurt dışından gelen gezi amaçlı gelen öğrenciler vardı. Onların üzerinden onlarla tanışarak mektup arkadaşlığı kurulabiliyordu ve onların etrafındaki arkadaşlarına bildirmesi ile sizinde etrafınızda arkadaşlarınız ilgilenmesi ile sizlerin aracı olması yolu ile mektuplaşma oluyordu.

 

Arkadaşlık Chat Siteleri

Arkadaşlık Chat Siteleri

Önceden sosyal medya hesapları yoktu. Şimdi ki insanların rahat bir şekilde arkadaşlıklar kurma yada yeni insanlar tanıma gibi şansları yoktu. 80 sonu ve 90 başlarında  arkadaş edinmek için sohbet etmeniz sohbet etmek için de kültürlü biri yada okumuş biri olmanız gerekiyordu. Neden mi dersiniz kültürlü yada okumuş biri ? Nedeni şu o zamanlarda arkadaşlık kurmak için insanlar kendinden daha üstün birini bulmaya çalışıyordu çünkü kendilerine bir şeyler katabileceklerini düşünüyorlardı. O yüzden de genelde okumuş kesimden tercihlerini yapıyorlardı özellik lise ve üniversite okuyan kişileri tercih ediyorlardı. Çünkü hem kültürlü hemde bilgili kesimden oldukları için bir çok insan için cazip gelmektedirler. Şu an da ki gibi olmadığından o zamanlarda insanlar yüz yüze sohbet ederek arkadaşlıklar kurmaya çalışmakta idi. Zamanımızda ise sosyal medya hesapları sayesinde bir çok insan arkadaşlık kurabilmekte yeni kişilerle. Nasıl mı dersiniz şöyle ki bir kişiyi takibe aldığınız ve sizi kabul etti sizde direk ona özel mesaj yollayarak sohbet etme imkanı yaratıyorsunuz eğer karşınızda ki cevap verirse işlem tamamdır demektir. Cevap verirse tabi ki herkes cevap veriyor anlamına gelmez bu ama bir çok sosyal medya hesabı kullanan insan genelde bu hesaplar aracılığı ile tanışmakta arkadaş olmakta sohbet etmekteler. Bu sosyal medya hesapları yüzünden zaten özel ücretli sohbet siteleri yada arkadaşlık siteleri çok büyük sekteye uğradı. Bundan dolayıda genelde İnternet üzerinden reklamlar vermekte çok büyük paralar harcamaktalar. Tabi geri dönüşleri oluyor mu derseniz hiç bence hiç zannetmiyorum yani geri dönüş olacağını sosyal medya hesaplarından arkadaşlıklar edinmek varken ücretli sohbet odaları sitelerinden neden arkadaşlık edinilir ki değil mi ? Bence böyle bir şeyin olması saçma olur ama illa ki bu platformları da kullanan insanlar vardır. Bizim sohbet sitelerimiz ise tamamen ücretsiz ve sosyal medya gibi sohbet gönderimli olmaktadır. Hiç denemediyseniz bile bir kere giriş yaparak ortamı görebilir ve beğenmediniz taktirde çıkış yapabilirsiniz. Sizden ne üyelik ne de ücret istenmektedir. Sadece girip direk sohbet ediyorsunuz bu kadar . Denemediyseniz deneme için sizleri de sohbet odalarımıza bekliyoruz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. gamze dedi ki:

    kaliteli ve seviyeli sohbet etmenin ne demek oldugunu buraya gelince anladim.. haydi sizde gelip bizlerle birlikte bu hos sohbetin icindeki yerinizi alin

  2. LiLa dedi ki:

    Çok güzel ve seviyeli ortam çıkın gelin aramıza katılın 🙂

BİR YORUM YAZ
sohbet,sohbet odaları ve sohbet siteleri olarak yeni arkadaşlıklar edinmenize yardımcı olmaktayız. Türkiye'nin en iyi chat sitesi olduğumuzu bilmenizi isteriz.