Adana Sohbet

  • 16 Mart 2019
  • 271 kez görüntülendi.
Adana Sohbet

Selamlar. Adana Sohbet odalarına hoş geldiniz. Akdeniz bölgemizin en güzide ilinden ve en büyük ili olan adana’da sanal platformlara girişlerin en çok yapıldığı şehirler arasında yer almaktadır. Özellikle yazışmalı sohbet platformlarını çok fazla tercih edilmesi bizleri de bu konuda şanslı kılmaktadır. Çok ciddi anlamda adana ilimizden girişlerin olduğunu devamlı gözlemlemekteyiz. Kısacası adana hakkında sizlere bilgi vermek gerekirse denize kıyısı olan ilimizdir. 160 km gibi bir denize kıyısı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Toros dağları ile de meşhur bir vilayetimiz. özellikle çok verimli toprakları bulunmaktadır. İl üzerinde 2 tane nehir bulunmaktadır. Seyhan ve Ceyhan nehirleri adana ilimizden geçtiği için buranın toprakları çok verimli toprak olmaktadır. Yaz aylarında portakalın pamuk üretiminin başkenti olarak adlandırılabilir. Adana bir çok şehirlere de komşuluk yapmaktadır. Bunlar Kahramanmaraş , Osmaniye,Mersin,Kayseri,Hatay,Niğde Ve mersin olmaktadır. Bu illerimizin konularını da ileri de işleyeceğiz bunla ilgili de sizlere buradan bilgi verim. Yani iklim olarak yazları çok çok sıcak olmakla birlikte kurak geçmektedir. Kışın ise ılık ve yağışlıdır . Tipik Akdeniz bitki örtüsüne sahip bir şehrimiz. Adana’ya ulaşım da çok fazla sıkıntı çekilmemektedir. Hava,kara , deniz ve uçak yolu ile gidiş yapılabilmekte. Sizlere adana hakkında düşünceleriniz neler deseler direk televizyonlara yansıyan olaylar olarak kötü bir izlenip olarak gelecektir. Ama hepsi öyle değil arkadaşlar. Her yerin bir iyisi kötüsü vardır sonuçta 5 parmağın 5 i nasıl bir değilse adana da öyle tabi her yerde kötü insanlar olmaktadır. Olaylar olmaktadır. Evet adana da biraz daha fazla ama bu onların hepsinin kötü olduğu anlamına gelmez. Şahsen ben adana’ya gitmiş biri olarak il olarak tarihi güzellikleri olarak gezilip görülmesi gerektiğini savunan biriyim. Şayet insanları çok samimi ve içten olmaktalar. Sohbetleri çekilen insanlar hiç değilse. Ayrıca köylerine misafirler geldiğinde hemen köy muhtarı misafir için bir kuzu kestirip hemen misafirlerin önüne sunulur pilavlar la birlikte ayrıca yemek kültürleri o kadar güzel ki anlatamam size. Özellikle onların pembe simitleri var İstanbul simidi gibi ama tamamen pembe ve tatlıdır. Onu sabahları şalgamla birlikte yemekteler. Ayrıca gündüzleri de bir çok yerde bu tarz noktalar olarak satışlar yapılmaktadır.

Adana Chat

Aslında daha çok anlatılması gereken şeyleri var Adana’nın askerlik zamanlarımda çok fazla bir şekilde Adana da dolaşırdık güzel yerleri olduğu gibi tabi kötü noktaları da yok değil ama eminim ki halkımız zamanla oraları güzelleştirecek ve gerçekten Adana’ya yakışır bir yer olarak topluma kazandıracaklardır. O zamanlarda oturup sohbet ettiğimiz Kafeterya da ki arkadaşlarımızla halen Adana’ya bir kere daha gidip görmek gerektiğini konuşuruz. Orada tanıdığımız halktan kişilerle sohbet ettiğimizde zamanında çok fazla iş imkanın olmadığını yatırımların çok az olduğunu ucuza işçi çalıştırıldığını söylüyorlardı tabi bu sene 2006 gibi şimdilerde ise değişmiştir kesinlikle olanakları gerçekten devletimiz olarak baya sağlanmaya başladı. Bu imkanlar doğrultusunda halkın bir çoğunun yeni nesil çocuklarını okullara üniversitelere göndererek iyi kariyer sahibi insanlar edinmelerini sağlamaktalar. Adana sohbet odaları da işte bu insanları bir arada tutmak ve onların birbirlerini tanımalarına yardımcı olmak için açıldı. Hem Chat yaparak hemde konuşarak insanları tanımalarına yardımcı oluyoruz ki Adanalı insanlarımız sanal alemde de bir isimlerinin olduğu bilinsin mutlaka. Adana sohbet siteleri artık her zamanların onların hizmetinde ve kaliteli seviyeli bir şekilde chat yapmalarına imkan sağlamaya devam etmektedir. Şu an bile gelerek bizlerle tanışma fırsatı yakalamaya ne dersiniz ? Hadi bekliyoruz hepinizi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
sohbet,sohbet odaları ve sohbet siteleri olarak yeni arkadaşlıklar edinmenize yardımcı olmaktayız. Türkiye'nin en iyi chat sitesi olduğumuzu bilmenizi isteriz.